Dovolená od nás   |   Nabídka Letenek   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Animovaný Banner

salsa_dance
Letovisko Belek

 Překrásnou a turisticky vyhledávanou oblastí Turecka u Středozemního moře je Turecká Riviéra lemovaná šňůrou rozlehlých písečných pláží, pyšnící se nádhernými vodopády, hrdě se vypínajícími pohořími, ale také bohatou historií a úžasnými antickými stavbami.

Klima je zde téměř subtropické s malými teplotními rozdíly mezi létem a zimou. Nejvyšší letní teploty v přímořských turistických oblastech vystoupí až na 40 stupňů C. Ideální podmínky na dovolenou jsou zde od dubna do konce září nebo října.


Gurmáni se shodují, že turecká kuchyně je po francouzské druhá nejlepší na světě. Na neuvěřitelně rozmanitém jídelním lístku převládají pokrmy z ryb, hovězího, kuřecího nebo jehněčího masa. Milovníci sladkostí si určitě vyberou ze široké nabídky pochoutek.


Belek
Nové středisko tvořené převážně honosnými luxusními hotelovými komplexy vyrostlo přímo na břehu mnohakilometrové písčité pláže. Na pobřeží rostou pinie a palmy, v okolí jsou olivové a citrusové plantáže. Oblast je chráněna pohořím Taurus, v blízkosti se nalézá staré město Aspendos. Spojení s ostatními středisky umožňují levné taxíky jedoucí přímo od hotelů. Transfer z letiště Antalya trvá asi 50 minut.

Pokud mezi Vaše záliby patří golf, je Belek to pravé místo pro Vás. Přímo v Beleku je jedno z nejlepších golfových hřišť v Turecku – National golf club.


 
 
Destinace v oblasti


Apropos
Cayo_Largo
(c) 2021   Webdesign InternetPro Factory