Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Mansión Xanadú
  

Rezidence "MANSIÓN XANADU"

je kouzelné místo, které zachovalo co největší respekt k původní architektuře z roku 1930.

Exkluzivní ubytování "Mansión Xanadú" je v 6 luxusních dvoulůžkových pokojích a 1 jednolůžkovém.
- 1. poschodí recepce, Lobby, Restaurace,
- 2. poschodí pokoje,
- 3. poschodí panoramatický bar Casa Blanca,
- Suterén vinný sklípek.

- Restaurace "Xanadú" s obsluhou od 12.00 do 22.30 hodin.
- Panoramatický bar "Casa Blanca" nabízí mezinárodní koktaily a živou hudbu.
- Pořádání banketů pro skupiny, svatby a narozeniny.
- Pořádání jednání.
- Plážový klub Xanadú.

Ubytování
Pokoj 221. "Marco Polo"
Jednolůžkový pokoj ve stylu 30. let se soukromou koupelnou obloženou mramorem a s dobovým nábytkem, širokým lůžkem, šatnou, klimatizací, luxusním povlečením, službou pronájmu mobilního telefonu, telefonu na pokojích s místním a mezinárodním spojením, kabelovou televizí, teplou a studenou vodou, bezpečnostní schránkou a minibarem. Má spojení s pokojem 222 přes boční balkón s výhledem na pláž, na druhé straně má balkóny a prostornou terasu.

Pokoj 222. "Ireneé"
Dvoulůžkový pokoj, kdysi ložnice původního majitele pana Duponta, rovněž ve stylu 30. let s vlastní koupelnou obloženou mramorem a dobovým nábytkem, manželským lůžkem, šatnou, klimatizací, kabelovou televizí, luxusním povlečením, službou pronájmu mobilního telefonu, telefonu v pokoji, teplou vodou, bezpečnostní schránkou a minibarem, má balkón s výhledem na moře, přes vnější balkón je spojen s pokojem 221.

Pokoj 223. "Kublai Chán"
Dvoulůžkový pokoj, kdysi ložnice původního majitele pana Duponta, rovněž ve stylu 30. let s vlastní koupelnou obloženou mramorem a dobovým nábytkem, dvěma oddělenými lůžky, šatnou, klimatizací, kabelovou televizí, luxusním povlečením, službou pronájmu mobilního telefonu, telefonu v pokoji, teplou vodou, bezpečnostní schránkou a minibarem, má balkón s výhledem na moře.

Pokoj 224. "Oáza"
Dvoulůžkový pokoj ve stylu 30. let s koupelnou obloženou mramorem a s dobovým nábytkem, s dvěma manželskými postelemi, šatnou, klimatizací, luxusním povlečením, službou pronájmu mobilního telefonu, telefonem v pokoji, kabelovou televizí, teplou vodou, bezpečnostní schránkou a minibarem, má balkón s výhledem na moře a vedle salónek propojený s pokojem, který může být objednán předem, má též propojení s pokojem 225.

Pokoj 225. "Samarkand"
Dvoulůžkový pokoj ve stylu 30. let s koupelnou obloženou mramorem a s dobovým nábytkem, s dvěma manželskými postelemi, šatnou, klimatizací, luxusním povlečením, službou pronájmu mobilního telefonu, telefonem v pokoji, kabelovou televizí, teplou vodou, bezpečnostní schránkou a minibarem, má balkón s výhledem na moře a vedle salónek propojený s pokojem, který může být objednán předem, má též propojení s pokojem 224.

Pokoj 226. "Kalif"
Dvoulůžkový pokoj, kdysi ložnice původního majitele pana Duponta, rovněž ve stylu 30. let s vlastní koupelou obloženou mramorem a dobovým nábytkem, dvěma oddělenými lůžky, šatnou, klimatizací, kabelovou televizí, luxusním povlečením, službou pronájmu mobilního telefonu, telefonu v pokoji, teplou vodou, bezpečnostní schránkou a minibarem, má balkón s výhledem na moře.

Služby
 • Každodenní vyměňování povlečení
 • Kabelová televize
 • Pronájem mobilních telefonů.
 • Kancelář pro obsluhu VIP
 • Luxusní restaurace Las Américas
 • Snak Bar "Hoyo 19"
 • Vyhlídkový bar Casa Blanca.
 • Kancelář pro public relations / fakultativně vodní sporty a výlety
 • Masážní salón
 • Golf
 • Přístup do bazénu hotelu Melía Las Américas

  Personál přijme zákazníka po příletu na letiště v salonku VIP a vyřídí veškeré celní formlity a odvoz limuzínou s řidičem, pokud bude vyžádán.
  Zákazník může na lístku, který mu bude předem zaslán, vyznačit své kulinářské preference, eventuální výlety a další sportovní aktivity kromě golfu. Vedle služeb řidiče a průvodce se může zákazník s jakoukoliv žádostí obrátit na kancelář. Předem si lze zajistit i mobilní telefon.

 • Zaslat E-MAIL: ... požadavek - MANSIÓN XANADU ...

   
   
  Destinace v oblasti


  Apropos
  (c) 2024   Webdesign InternetPro Factory