Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Proplouváme světem
 Nabízíme okružní plavby do exotických destinací v Karibiku, na Bahamské ostrovy, Bermudy nebo na Havajské ostrovy. Několik plaveb směřuje do Střední a Jižní Ameriky – Mexico, Panama, Columbia, Costa Rica, Equador, Peru, Chile, Argentina a Uruguay. Velmi zajímavé jsou plavby k severnímu pólu na Aljašku a do Kanady. V Evropě jsou to plavby po Středozemním moři směřující do Španělska, Francie, Itálie, Řecka, Turecka a také ke břehům Egypta. Plavba po Baltském moři umožňuje navštívit hned několik přístavních a historických měst jako jsou Helsinky, Petrohrad, Tallin, Stockholm, Kodaň nebo Oslo. 

 Vyberte si sami jeden z okruhů nabízených plaveb a poznáte, jak zajímavé je trávit dovolenou na luxusních lodích. Plavba zaoceánskou lodí spojuje klady poznávacích a pobytových zájezdů, každý den navštívíte jiné místo, aniž byste museli donekonečna balit svá zavazadla. Běžný den na lodi obvykle vypadá tak, že se po noční plavbě loď ráno přistává v některém z přístavů, který si můžete prohlédnout sami nebo se účastnit fakultativního výletu k pozoruhodným místům dané oblasti.  

Plující luxusní hotely nabízejí stovky kajut, několik restaurací a desítky barů, kina, kasina, sladkovodní bazény a terasy na opalování. Každá loď disponuje několika typy kajut. Nejlevnější jsou kajuty vnitřní – bez výhledu na moře, následují kajuty vnější – s oknem a pak nejlepší kajuty s vlastním balkonem. Všechny kajuty jsou klimatizovány, mají televizní přijímač, trezor, vysoušeč vlasů i plně vybavenou koupelnu. Lodě jsou samozřejmě vybaveny tou nejmodernější navigační a bezpečnostní technikou, která zajišťuje klidnou a bezpečnou plavbu za jakýchkoli povětrnostních podmínek. 


Nenechte si ujít nekonečné moře zážitků ...

      

      

 
 
Destinace v oblasti


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory