Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Výlety - Havana
POPIS FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ a orientační přehled cen

odjezd z Havany


City Tour:
Okruh hlavním městem – moderní část: bývalý prezidentský palác, Centrální park, kapitol bar restaurace Floridita, nábřeží Malecón, Unvierzita a náměstí Revoluce.
Návštěva koloniální Havany, kulturního dědictví lidstva  UNESCO, včetně náměstí katedrály, Plaza de Armas, baru – restaurace  La Bodeguita del Medio a dalších zajímavých míst. Návštěva rozhledny ve velkém parku Morro - Cabaňa.
Cena: 16.00 CUC
Minimum: 4 pax.
Každý den
Čas odjezdu: 09:00 hod. a 14:00 hod.
Čas návratu: 13:00 hod. a 18:00 hod.  

Viňales:
Krátké zastavení v Ranchón de Las Barrigonas, obklopeném typickými venkovskými domy a tabákovými plantážemi. Návštěva města  Pinar del Río a manufaktury na tabák  a továrny na likér “Guayabita del Pinar”. Procházka po údolí Viñales prohlášeném Národní přírodní památkou, známém krásnými zaoblenými kopci  mogotes a početnými zajímavými jeskyněmi. Tour zahrnuje návštěvu Pravěké zdi, uměleckého díla po velikosti 120 m namalovaného na stěně hory. Kreolský oběd v místní restauraci. Odpoledně fakultativní projížďka ve člunu v Indiánově jeskyni.
Cena: 50.00 CUC
Sobota a neděle: 48.00 CUC (nezahrnuje návštěvy továren)
Minimum: 7 pax.
Čas odjezdu: 07:30 hod.
Čas návratu: 18:30 hod.

Guama:
Projížďka od severu na jih provincie Matanzas. Krátký pobyt na turistickém statku “Fiesta Campesina”. Příjezd na poloostrov Zapata navržený UNESCO na rezervaci biosféry. Návštěva velmi zajímavé krokodýlí farmy, projížďka na lodi až do umělé  indiánské vesnice  Aldea Taina, která ukazuje život původních obyvatel Antil. Kreolský oběd v místní restauraci. 
Cena: 46.00 CUC
Minimum: 8 pax.
Každý den
Odjezd: 07:30 hod.
Návrat: 19:30 hod.

Guama Speciál:
Projížďka od severu na jih provincie Matanzas. Krátký pobyt na turistickém statku “Fiesta Campesina”. Příjezd na poloostrov Zapata navržený UNESCO na rezervaci biosféry. Návštěva velmi zajímavé krokodýlí farmy. Zastávka na Playa Larga a Playa Girón, historicky velmi zajímavých místech. Oběd a volno pro pobyt na pláži Karibiku.
POZNÁMKA: S sebou čepici, sluneční brýle a krém na opalování.
Cena: 50.00 CUC
Minimum: 8 pax.
Každý den
Odjezd: 07:30 hod.
Návrat: 19:30 hod.

Varadero:
Krátká zastávka na rozhledně “Bacunayagua”. Průjezd městem  Matanzas, známém jako kubánské Atény. Příjezd na Varadero, pláž s křišťálovou vodou a mnoha odstíny modré a zelené barvy. Volno pro koupání a vodní sporty. oběd v restauraci podle programu.
POZNÁMKA: S sebou čepici, sluneční brýle a krém na opalování.
Cena: 37.00 CUC
Příplatek za oběd: 10.00 CUC
Minimum: 6 pax.
Každý den
Odjezd: 07:30 hod.
Návrat: 14:00 hod.

Varadero ALL INCLUSIVE
Přesun z hotelu v Havaně. Krátká zastávka na rozhledně  “Bacunayagua”. Průjezd městem  Matanzas, známém jako kubánské Atény. Příjezd na Varadero s koktailem na přivítanou v hotelu. Pokoj na převléknutí. K dispozici bar v hotelu. Volný čas pro vodní sporty a koupání na pláži. Oběd bufetového typu a návrat do Havany.
Poznámka: S sebou čepici, brýle proti slunci a ochranný krém
Cena: 52.00 CUC
Každý den
Odjezd: 7.30 hod.
Návrat: 17.30 hod.

Tour de Hemingway:
Okruh ve stopách slavného spisovatele počínaje restauracemi  Floridita a Bodeguita del Medio,  které často navštěvoval. Návštěva Muzea Hemingway na statku “La Vigía”, místo kubánského pobytu tohoto držitele Nobelovy ceny. Prohlídka vesnice Cojimar, kde je jeho pomník. Oběd v “Las Terrazas”, kde obvykle obědval s kapitánem své jachty Pilar Gregoriem. 
Cena: 42.00 CUC (Středa až pondělí)
Minimum: 3 pax.
Každý den
Odjezd: 09:00 hod.
Návrat: 14:30 hod.

Caňonazo:
Noční návštěva pevnosti San Carlos de la Cabaña, kde měl svůj štáb  Che. Sledování slavnostní dělové salvy v 21:00 hod., starobylé havanské tradice, která znamenala uzavření bývalých městských hradeb, dosud dodržované.
POZNÁMKA: K tomuto výletu je možné připojit večeři v restauraci  XII Apóstoles nebo Divina Pastora podle přání zákazníka.
Cena: 16.00 CUC
Příplatek na večeři v  XII Apóstoles: 14.00 CUC
Příplatek na večeři v Divina Pastora: 20.00 CUC
Minimum: 4 pax.
Odjezd: 20:00 hod.
Návrat: 22:00 hod.

- Divina Pastora Menu 1:
Koktail na přivítanou (Cuba libre, Ron Collins  nebo Mojito)
Chléb s máslem. Koktail z tropického ovoce. Grilované rybí filé s omáčkou  Meitre Hotel, bílou rýží a zeleninovou oblohou. Salát z čerstvé zeleniny. Zmrzlina. Káva.
Včetně jednoho nápoje (pivo, voda nebo sklenice vína).

- Los Doce Apóstoles Menu 1:
Koktail na přivítanou (Cuba libre, Ron Collins  nebo Mojito)
Chléb s máslem. Koktail z tropického ovoce.
Hlavní chod podle výběru:
Hovězí biftek /rýže s černými fazolemi / brambory se zálivkou
Pečená kýta / rýže s černými fazolemi / brambory se zálivkou
Půl smaženého kuřete / rýže s černými fazolemi / brambory se zálivkou
Vepřový řízek / rýže s černými fazolemi / brambory se zálivkou
Salát z čerstvé zeleniny. Zmrzlina. Káva
Včetně jednoho nápoje (pivo, voda nebo sklenice vína).

Cienfuegos, Topes, Trinidad (noc):
Okruh městem Cienfuegos s procházkou po nábřeží El Malecón, La Glorieta, návštěvou radnice, Centrálního parku José Martího a návštěva divadla Tomás Terry. Kreolský oběd v místní restauraci. Pokračování do města  Trinidad, koloniální památky Kulturní dědictví lidstva UNESCO, kde se zachovala neporušená atmosféra oněch dob, návštěva muzea a taverny  Canchánchara s ochutnávkou koktailu. Výstup na vrcholky  de Collantes. Ubytování. Večeře v restauraci Mi Retiro. Noční zábava v hotelu. Přesun na horských kamiónech na statek El Cubano po snídani. Pěší výlet ekoturistickou stezkou Cimarrones de Javira -1 800 m-  kde je možné pozorovat bujnou vegetaci Topes de Collantes, včetně návštěvy venkovského domu a volna na koupání v řece. Fakultativně projížďky na koni a ve člunech. Oběd na statku včetně jednoho nápoje. Návrat do Havany přes Trinidad.
POZNÁMKA: S sebou vhodné oblečení a pohodlnou obuv pro horskou turistiku. Plavky pro koupání v řece.
Cena: 135.00 CUC
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 12.00 CUC
Minimum: 8 pax.
Každý den
Odjezd z hotelu: (1. den) 07:30 hod.
Návrat do hotelu: (2. den) 16:00 hod.

Cabaret Tropicana (transfery nejsou zahrnuty):
Nabídky zahrnují:
1) Show Cabaret “Pod hvězdami”, sklenička na přivítanou nebo 1 láhev  piva Cristal, láhev Havana Club Carta Blanca, 1x limonáda, 1x chuťovky. Stůl běžný. Cena: 68.00 CUC
2) Show Cabaret “Pod hvězdami”, sklenička na přivítanou nebo 1 láhev piva Cristal, láhev Havana Club Club Aňejo, 1x limonáda, 1x chuťovky. Stůl preferenční. Cena: 78.00 CUC
3) Show Cabaret “Pod hvězdami”, sklenička na přivítanou nebo 1 láhev  piva Cristal, láhev Whisky Scotch, limonáda, 1x chuťovky, 1x Souvenir. Stůl preferenční. Cena: 88.00 CUC
POZNÁMKA: Ke všem nabídkám je možné přidat standardní večeři.
Příplatek za večeři: 10.00 CUC x pax.
STANDARDNÍ VEČEŘE
Chléb a máslo, zeleninový a ovocný salát. Hlavní chod: kuře s estragonem nebo hovězí maso na žampiónech nebo grilované rybí filé, pečené vepřové maso. Příloha podle nabídky. Dezert. 1 sklenice vína.
* Večeře se může podávat v Kabaretu  “Pod hvězdami” nebo v luxusní restauraci  "Los Jardines".
POZNÁMKA:
Večeře v restauraci  "Los Jardines" nebo v kabaretu "Bajo las Estrellas" ve dnech, kdy bude zrušeno představení z důvodu špatného počasí, bude účtována za cenu 10.00 CUC.

Všechny ceny a časy jsou orientační - bez záruky. Fakultativní výlety se nabízejí a kupují v hotelových recepcích a místních turistických kancelářích.
CUC je kubánské konvertibilní peso a odpovídá zhruba 1 USD.

Naše cestovní kancelář zajišťuje fakultativní výlety pro skupiny nad 5 osob. Ty je možné u nás zakoupit předem.

 
 
Destinace v oblasti


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory