Dovolená od nás   |   Nabídka Letenek   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Animovaný Banner

salsa_dance
Výlety
Z Alanye nabízíme následující výlety za poznáním i zábavou:

ALANYA CITY TOUR – 25 €

Projedete se po pobřeží Alanye od východu na západ. Shlédnete ukázky místního života. Navštívíte obchod s onyxem kde si budete moci prohlédnout jednotlivé kameny. Projdete se centrem města a navštívíte bazar. Dále navštívíte kostel v Alanyi. Během prohlídky města budete mít dostatek času na focení. 1/2 denní exkurse zahrnuje jedno místní lehké jídlo a vstup do kostela. Nápoje se hradí zvlášť.

VILLAGE TOUR –  28 €
Výlet Vás zavede na venkov, kde budete moci shlédnout kolorit místního života. Na cestě do Gazipasa zastavíte u jednoho ze starobylých měst Aytap. Gazipasa je vzdálena 45 km od Alanya. Projdete se centrem, kde budete moci navštívit mešitu a budete si moci odpočinout v místní kavárně a ochutnat šálek pravého Tureckého čaje. Poté zajedete do vesnice Hasdere. Navštívíte místní školu a na jednu hodinu se stanete hosty v jedné z místních rodin. Bude Vám nabídnut domácí chléb, který se nazývá Gozleme a k tomu šálek bylinkového čaje.

MANAVGAT BOAT TOUR – 28 €
Zajedete do Manavgat.Navštívíte trh/bazar. Poté se nalodíte na loď. Projedete se po pláži. Na lodi Vám bude servírován oběd. Po projížďce se vrátíte zpět na hotel. V ceně celodenního výletu je zahrnut oběd. Nápoje se hradí zvlášť.

JEEP SAFARI – 30 €
Budete se projíždět skrz horské vesničky. Během cesty budete mít na několika zastávkách možnost si vyfotit krásné přírodní scenérie a dostane se Vám mnoho informací o horách místním klimatu, flóře, fauně, místní ekonomice, vesnickém životě atd. V ceně celodenního výletu je zahrnut oběd. Nápoje se hradí zvlášť. Výlet je dlouhý cca 80 km.

TURKISH NIGHT – 25 €
Turecká Noc se odehrává v příjemné atmosféře speciální restaurace. Večeře formou bufetu, místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou zdarma. Show začíná Turecký lidovým tancem, poté následuje Harem show, Kafkasian lidový tanec, Taneční a Ohňová show, vystoupení břišní tanečnice a večer zakončuje show pro hosty.

DIVING / POTÁPĚNÍ – 45 €
Loď vyjíždí z přístavu. Průvodci a instruktoři Vám nejprve poskytnou základní informace o prvním ponoru a poté se s Vámi vydají pod hladinu. Oběd je servírován na lodi. Během oběda se loď přesune a na místo druhého ponoru. Po druhém ponoru se loď navrátí do přístavu. Nápoje se hradí zvlášť. Výletu se mohou zůčastnit děti nad 10 let.

HAMAM – 25 €
Přesunete se do hamamu. Nejprve se položíte na vyhřátou mramorovou desku a obsluha Vám nejdříve namydlí celé tělo a vydrhne Vás s hrubou houbou. Procedůra končí masáží celého těla od zkušeného maséra.

DAILY BOAT TOUR – 25 €
Nejdříve poplujete kolem mysu aby jste mohli shlédnout starobylou loděnici. Poté co navštívíte jeskyně, poplujete do nového přístavu na oběd. Než dojedete do přístavu loď zastavuje na moři a budete mít možnost se vykoupat. Během oběda loď kotví v novém přístavu. Na cestě zpět budete mít znovu možnost se vykoupat na otevřeném moři. Výlet končí v přístavu. Nápoje se hradí zvlášť.

EVENING BOAT - 20 €
Loď vylouvá z přístavu směrem k Červené věži. Tam zakotví a je servírována večeře v blízkosti věže. Poté vyplouvá na chvíli na otevřené moře a poté se vrací do přístavu. Nápoje se hradí zvlášť.

RAFTING at ALARA - 49 €
Jakmile se přesunete do Alara, naskytne se Vám nádherný pohled na krajinu, která je dokreslena křištálově čistou prýštící vodou protékající velkolepým Alara Gorge s několika úrovněmi obtížnosti. U řeky Vám bude naservírován oběd. Nápoje jsou hrazeny zvlášť.

ASPENDOS & SIDE – 40 €
Navštívíte nejzachovalejší divadlo na světě v Aspendos. Poté zajedete do starobylého města Side, které je také velice populárním turistickým místem. Po obědě budete mít v Side volný čas na prohlídku města. V ceně výletu je zahrnut oběd a vstupní poplatky. Nápoje se hradí zvlášť.

GREEN CANYON – 35 €
Zakusíte snový den, vzrušující exkurse za krásami přírody na jednom ze světově uznávaných přehradních jezer, které se nachází v kaňonu a jako na jediném v Turecku je možné se po něm projet lodí. V ceně výletu je zahrnut oběd. Nápoje se hradí zvlášť.

AQUAPARK – 17 €
Aquapark se nachází v centru města. Je zařízen pro všechny věkové skupiny, adrenalin si tu zažije opravdu každý. Jako návdavek si můžete vyzkoušet rafting – za extra poplatek. Oběd je v ceně. (Menu s jedním nealkoholickým nápojem).

PAMUKKALE – 45 €
Ráno se přesunete do Pamukkale. Navštívíte starobylé město Hierapolis a travertiny v Pamukkale. Budete se moci vykoupat v termálních vodách. Návrat do Alanya. Oběd & Nápoje se hradí zvlášť.

CAPPADOCIA  / 2 dny  - 90 €
1. den
Pojedete do Konya kde navštívíte  Mevlana Museum a poté se přesunete do Cappadocia. Navštívíte údolí Zelve a přenocujete v Cappadocia.
2. den
Celodenní návštěva Goreme Open Air Museum, Avanos, Uchisar a podzemního města. Poté se přesunete zpět do Alanye.

Výlety se platí na místě u našeho delegáta.
 
 
Destinace v oblasti


Apropos
Cayo_Largo
(c) 2021   Webdesign InternetPro Factory