Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Animovaný Banner

salsa_dance
Výlety na Mallorce
Doporučené výlety ...

Soller a La Calobra
Jeden z nejzajímavějších výletů díky různorodosti krajiny a přírodních krás. Nížinatou částí ostrova pojedeme až k třetímu největšímu městu Inca, horskou přírodou pohoří Sierra de Tramontana přijedeme až do údolí Lluc se stejnojmenným klášterem, ve kterém je přechovávána soška Panny Marie (Moreneta), patronky ostrova. V přístavu La Calobra můžete využít volný čas k návštěvě kaňonu Torrente de Pareis, ke koupání či k občerstvení. Za příznivého počasí pokračuje výlet lodí do Soller. Při této plavbě je možné pozorovat a obdivovat krásy členitého pobřeží. Na zpáteční cestě autobusem navštívíme malebnou vesničku Valldemosa proslavenou mileneckým párem Chopin-Sandová. 

Dračí jeskyně
Napříč zajímavou krajinou mallorquinské nížiny s ovocnými sady a větrnými mlýny na čerpání vody přijedete do města Manacor. Manacor je proslulý svým nábytkářským průmyslem a výrobou umělých perel.Navštívíte jeden z nejdůležitějších výrobních závodů Perlas Majorica, jejíž perly jsou obdivované na celém světě. Výlet dále pokračuje do městečka Porto Cristo, kde je volný čas k procházce v přístavu. Poté si prohlédnete Dračí jeskyni. V její nenapodobitelné scenérii, na břehu jezera Martel (největšího podzemního jezera na světě), si poslechnete malý koncert, doprovázený světelnými efekty. 

Son Amar
Navštívíte starobylou mallorquinskou usedlost ze 16. století, abyste zde prožili magický večer. Se starobylou stavbou kontrastuje moderní slavnostní sál, kde se podává vydatná večeře sestavená s tradičních mallorských jídel a probíhá varietní program. V tomto programu uvidíte mj. španělský balet, vystoupení mága, hudební skupinu The Drifters ad., vše na vysoké profesionální úrovni. Po ukončení tříhodinového programu přejdete na terasu, odkud budete moci obdivovat světelnou a vodní show a můžete si také zatančit při živé hudbě. 

Es Foguero
Návštěva špičkové večerní show je skutečným zážitkem. Nechte se unést do světa revue na vysoké profesionální úrovni. Dinner-show v nejlepším stylu Las Vegas je předváděna s originalitou, vkusem a na špičkové úrovni. Hosté jsou usazeni za přepychově prostřené stoly mohou využít čas než začne vlastní program k tanci za doprovodu velkého orchestru. Program velké revue, prostředí, jídlo a služby během celého večera nenechávají návštěvníky na pochybách, že jde o jeden z nejluxusnějších podniků svého druhu nejen na Mallorce. 

Ponorka Nemo
V Magalufu nastoupíte na loď, která Vás během 20-ti minutové plavby dopraví na základnu u ostrůvku Isla de Sech, kde přestoupíte do ponorky. Pak už můžete celých 45 minut sledovat nádherně zbarvené ryby a další mořské živočichy, vraky starých lodí a potápěčskou show. A to vše v jedné z nejmodernějších turistických ponorek s perfektně vyškolenou posádkou. 

Marineland
Toto místo v Portal Nous nedaleko Magalufu je přímo rájem pro děti. Velkolepé vystoupení delfínů, pestrobarevných papoušků, stejně jako představení dalších obyvatel moře je zážitkem i pro dospělé. 

Palma de Mallorca
Hlavní město Baleárského souostroví leží ukryto ve stejnojmenném zálivu a je nejdůležitějším přístavem ostrova. Dominantou Palmy je samozřejmě majestátní katedrála La Seo. Je to pozdně gotická stavba ze 13. století, která byla postavena na důkaz vítězství křesťanství na místě bývalé maurské mešity. Úzké stinné uličky, městské domy se zajímavou fasádou, dřevěnými okenicemi, lucerničkami a romantickými vnitřními dvorky s bohatou výzdobou dotvářejí romantickou atmosféru města. V historickém centru najdete spoustu vyhlášených restaurací, příjemných kavárniček i barů a galerií. Město bylo vždy obrovským zdrojem inspirace pro umělce, tvořil zde i známý španělský malíř a grafik Joan Miró. Pěší zóny ve městě přímo vyzývají k večerním procházkám. Ulice La Rambla a Paseig des Born byly dříve pouhé přírodní kanály na odvod dešťové vody do moře. Dnes ožívají hlavně večer a jsou významným centrem dění.

Aqua Park
V Magalufu i v letovisku El Arenal najdete mohutné vodní parky Aqualand. Velké množství skluzavek, tobogánů, bazénů, zábavné programy a spousta dalších lákadel pobaví děti i dospělé.

Výlety je možné objednat v hotelové recepci.
 
 
Destinace v oblasti


Apropos
Cayo_Largo
(c) 2023   Webdesign InternetPro Factory