Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Výlety na Varaderu
Lze si objednat přímo u delegáta CK nebo v hotelové recepci.
Nejčastější výlety organizované na Varaderu:

HABANA COLONIAL
Celodenní výlet do jednoho z tradičních měst utvářejících charakter a historii Karibiku. Není náhodou, že historické centrum Havany bylo prohlášeno jednou z památek světového kulturního dědictví pod ochranou UNESCO.
Při procházce uličkami středověkého centra s jeho paláci, kostely a náměstími budete moci obdivovat místy zašlou a jinde krásně opravenou nádheru středověkých staveb. Na kouzlo staré Havany navázaly novější části města s významnými stavbami jako je havanský Kapitol, Velké divadlo a další. V moderní Havaně budete mít možnost seznámit se s místem lidových shromáždění na náměstí Revoluce, kterému dominuje památník J.Martího a vládní administrativní budovy. Příjemným zážitkem je návštěva původního sídla rodiny Bacardi, dnes značka Havana Club, kde je zřízeno muzeum skvělého kubánského rumu. Seznámíte se způsobem jeho výroby a budete jej moci nejen ochutnat, ale i zakoupit „přímo u zdroje”. Podobně i trh tradičními uměleckými výrobky v centru je pastvou pro oči i lákadlem pro všechny, kteří si chtějí odvézt zaručeně kubánský suvenýr.
 
HABANA ESPECIAL
Výlet kombinující návštěvu Havany s večerem v proslulém místním kabaretu Tropicana. Po ukončení programu v Havaně (viz výlet Habana Colonial) transfer do hotelu, kde budete mít možnost se osprchovat, převléci a navečeřet před vlastní návštěvou kabaretu. Na otevřené scéně proslulé Tropicany vystupuje přes 120 umělců a její program je celosvětově známý. Stal se vzorem pro podobné podniky všude v Karibiku a ve světových metropolích.
Návštěva je nezapomenutelným zážitkem!
V ceně výletu bývá oběd v místní restauraci (včetně jednoho nealkoholického nápoje místní výroby na osobu) a večeře v hotelu. Návrat do pobytového hotelu po druhé hodině ranní následujícího dne.
 
VARASUB
Výlet lodí s podmořskou observatoří podél severního břehu poloostrova Varadero. Během 1 a 1/2 hodiny dlouhé plavby budete moci panoramatickými okny lodi pod hladinou sledovat bohatý podmořský život a udělat si i fotografie barevných korálových ryb. Během plavby jsou k dispozici nápoje v baru Tropical s výběrem nealkoholických a míchaných alkoholických nápojů.
 
MATANZAS – PRÍRODA A HISTORIE
Návštěva hlavního města stejnojmenné provincie Matanzas, kam územně spadá i poloostrov Varadero. Město Matanzas je přezdíváno Kubánské Athény kvůli velkému množství významných staveb jako je Divadlo Sauto, perla architektury 19. století, budovy okolo náměstí Plaza de la Vigía, „rákosový palác” Palacio de Junco, budova Farmaceutického muzea. Zajímavá je návštěva místního barvitého trhu kvůli jeho osobité atmosféře. Den zakončí návštěva jeskyní Cuevas de Bellamar, která je přírodní zvláštností nejen z hlediska rozměru, ale i škály krasových formací. V tomto zvláštním prostředí přijměte nabídku k ochutnávce místních speciálních míchaných nápojů.
 
CITY TOUR VARADERO
Ideální příležitost poznat okolí svého hotelu. Poloostrov Varadero je 22 km dlouhý a jako úzký prst vybíhá z kubánského pobřeží severovýchodním směrem k Floridě. Jde o přední světově proslulou turistickou lokalitu. Uvidíte většinu hotelů a také všechny možnosti, které kromě skvělé pláže toto místo svým návštěvníkům nabízí: zábavní parky, střediska prodeje místních výrobků, centrální park Parque Josone, golfové hřiště, střediska vodních sportů … Budete se nejen lépe orientovat, ale poznáte i možnosti, jak si zpříjemnit pobyt a strávit volný čas během dovolené podle svých představ.

PINAR DEL RÍO
Celodenní výlet do oblasti pěstování světoznámého kubánského tabáku. Tabákové plantáže v provincii Pinar del Río na západ od Havany leží v kulturní zemědělské oblasti. Zelená údolí jsou přerušována balvanitými šedými oblými vrcholy „mogoty”, připomínajícími hřbety sloního stáda. Zážitkem je návštěva výrobny proslulých doutníků a také místní fabriky na kubánský rum. Oba tyto skvělé výrobky si budete moci na místě zakoupit se zárukou pravosti. Uvidíte řadu dobře zachovalých koloniálních zemědělských usedlostí a při své cestě napříč oblastí Valle de Vinales také pozůstatky původních indiánských předkolumbovských kultur. Den zakončí plavba ponornou říčkou. V ceně bývá oběd s místními kreolskými specialitami v typické venkovské restauraci.

SHOW S DELFÍNY
Návštěva neopakovatelné show cvičených inteligentních mořských savců. Zážitek pro děti i dospělé. Delfinárium také nabízí možnost přímého kontaktu s delfíny formou společného plavání. Fotografování a filmování v delfináriu za zvláštní příplatek.

RÍO CANÍMAR
Výlet pro milovníky přírody a dobrodružství kombinuje návštěvu jeskyně Saturno, šnorchlování a plavbu veslicí po zákrutech řeky Canímar, pokrytých tropickou vegetací. Během výletu se také budete moci projet na koni, zkusit rybolov tradičním místním prutem a vykoupat se v osvěžující řece. V ceně výletu bývá oběd v restauraci (včetně jednoho nealkoholického nápoje místní výroby na osobu).

SEAFARI V KATAMARÁNU
Celý den na moři. Plavba moderním katamaránem podél severního pobřeží Kuby k malým korálovo-písečným ostrůvkům „cayos”. Plavba a šnorchlování u korálových útesů, bar na palubě s nealko nápoji, místním pivem a kubánskými koktejly, oběd (plody moře) a koupání na pláži Caya Blanco (při troše štěstí s delfíny, kteří tu často bývají). Ideální odpočinek na moři.
 
JUNGLE TOUR
Výlet k jižnímu pobřeží poloostrova Varadero mezi zdejší ostrůvky a kanály pokryté bujnou tropickou zelení. Chcete si odvést domu obrázek, jak držíte krokodýla? Tady je k tomu ta nejlepší možnost. V ceně výletu transfer z/do hotelu, záchranné vesty a další vybavení k plavbě mezi ostrůvky „cayos”, návštěva malé zoo na jednom z ostrovů. Ideální zábava pro celou rodinu.

DISCOVER TOUR
Výborná příležitost k poznání okolí Varadera a zdejší přírody. Jízda džípem mezi zdejšími políčky, potoky a vesnicemi a později splavení řeky Canímar. V ceně cesta džípem a lodí, projížďka na koních, koupání v řece, oběd s typickými místními kreoskými jídly, návštěva města Matanzas, jeskyní Cuevas de Bellamar a pozůstatků dávného pohřebiště La Dionisia. Poznání Kuby zblízka.
 
 
Destinace v oblasti


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory