Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Animovaný Banner

salsa_dance
InformacePodrobnostiFotogalerie
NORWEGIAN GEM *****
All Inclusive Golf Tenis Casino Děti Lázně
NORWEGIAN GEM *****NORWEGIAN GEM *****NORWEGIAN GEM *****NORWEGIAN GEM *****
Plavby: Středomoří – Jižní Karibik – Florida & Bahamské ostrovy.

Jedna z nejmodernějších zaoceánská výletní loď Norwegian Gem (třpytivý diamant) patří k dalším plavidlům zcela nové generace. Na vodu byla slavnostně spuštěna v říjnu roku 2007 v Roterdamu. Výtlak má 93,502 tis. tun, délku 295 m a šířku 33 m. Společnost NCL ji nechala postavit pro dálkové luxusní plavby po všech mořích a oceánech světa. Norwegian Gem je nejmodernějším plavidlem ve své kategorii.

Při pobytu na palubě lodi Norwegian Gem se její pasažéři rozhodně nebudou nudit. O zábavu je zde všestranně postaráno. Posádka čítající 1.154 osob zajišťuje dokonalý provoz lodi, který lze přirovnat k provozu rozsáhlého luxusního hotelového resortu.

Pro stravování typu All Inclusive slouží 12 restaurací, které vedle nejoblíbenějších jídel světové kuchyně nabízejí nejrůznější gastronomické speciality. Občerstvení je zajištěno během dne a do pozdních nočních hodin ve 14-ti barech a salonech. Večer se konají různá představení, živá hudba s tancem a diskotéka.

Na dvanácti pasažérských palubách se nachází 1.233 moderních - většinou dvoulůžkových kajut, rozdělených do 25 cenových kategorií. Kajuty jsou vnitřní a vnější nebo kajuty s balkónem. Pro náročné hosty jsou k dispozici apartmá a luxusní lodní vilky s vlastní zahradou a bazénem. Loď pojme 2488 pasažérů.
Pokud si tedy přejete zažít plavbu na lodi zbrusu nové, neotřelé a neokoukané, máte nyní jedinečnou možnost. Můžete si být jisti, že veškeré vybavení odpovídá nejvyšším nárokům jak po technické tak po estetické stránce.
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Lodní flotila


Apropos
Cayo_Largo
(c) 2023   Webdesign InternetPro Factory