Dovolená od nás   |   Nabídka Letenek   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Animovaný Banner

salsa_dance
Nabídka okružních plaveb - Evropa
InformacePodrobnostiPlán trasyFotogalerie
BARCELONA - KANÁRSKÉ OSTROVY
All Inclusive Golf Tenis Koupání Casino Děti Lázně
Nabídka okružních plaveb - Evropa - BARCELONA - KANÁRSKÉ OSTROVY Nabídka okružních plaveb - Evropa - BARCELONA - KANÁRSKÉ OSTROVY Nabídka okružních plaveb - Evropa - BARCELONA - KANÁRSKÉ OSTROVY Nabídka okružních plaveb - Evropa - BARCELONA - KANÁRSKÉ OSTROVY
Pouze třináct dní trvá plavba, během které navštívíte atraktivní místa v Africe. Proplujete Gibraltarem, prohlédnete si Kanárské ostrovy, zakotvíte u Lisabonu nebo ve španělské Málaga – Granada a Cádiz - Sevilla. Polovinu dne strávíte na Mallorce a zároveň se můžete těšit z plavby po Středozemním moři, tak i po Atlantickém oceánu.

Arabsky Dár al-Bajdá znamená Casablanka. Prohlídka tohoto rušného města určitě stojí za pozornost. Dnes je to největší marocké město s populací přes 3 miliony. Je důležitým přístavem a ekonomickým centrem.

Naopak Agadir je nejznámější marocké letovisko, ležící na pobřeží Atlantického oceánu u 9 km dlouhé písčité pláže. Město se může pochlubit příjemným klimatem se 300 dny slunečního svitu v roce. Z Agadiru na Kanárské ostrovy je to už jen skok.
Na vyžádání Vám zašleme informace o ceně a termínu zájezdu podle sděleného požadavku
Zaslat E-MAIL: požadavek na BARCELONA - KANÁRSKÉ OSTROVY
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Lodní flotila


Apropos
Cayo_Largo
(c) 2021   Webdesign InternetPro Factory