Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Nabídka okružních plaveb - Mexická Riviera
InformacePodrobnostiPlán trasyFotogalerie
BEVERLY HILLS & MEXICKÁ RIVIERA
All Inclusive Golf Tenis Potápění Koupání Loď Casino Děti Lázně
Nabídka okružních plaveb - Mexická Riviera - BEVERLY HILLS & MEXICKÁ RIVIERA Nabídka okružních plaveb - Mexická Riviera - BEVERLY HILLS & MEXICKÁ RIVIERA Nabídka okružních plaveb - Mexická Riviera - BEVERLY HILLS & MEXICKÁ RIVIERA Nabídka okružních plaveb - Mexická Riviera - BEVERLY HILLS & MEXICKÁ RIVIERA
Se společnosti NCL můžete navštívit proslulé Puerto Vallarta. Jasné modré moře je lemováno nádhernými plážemi a exkluzivními hotely se svěže zelenými horskými úbočími v pozadí.
Obdivovatelé divokého a energického nočního života si rozhodně přijdou na své. Návštěvníky potěší bohatství zdejších přírodních krás. Ponořte se do světa bohatého na barvy a exotické plody. Zajímavé jsou procházky úzkými dlážděnými uličkami města Puero Vallarta nebo kolorit zdejšího tržiště s řemeslnými a uměleckými předměty. Také návštěva přístavu nebo šnorchlování či plachtění v safírově modrých vodách u Cabo San Lucas jsou nezapomenutelným zážitkem. Cabo San Lucas je dnes čtvrtým největším přímořským střediskem v Mexiku. Pobřežní linii zde tvoří hotely a palmami lemované promenády nebo pláže. To vše můžete navštívit při plavbě na luxusní lodi NCL Norwegian Star.
Široká nabídka pobřežních výletů za poznáním památek a po stopách osudu dávných dobrodružství určitě zpříjemní pobyt i mimo palbu lodi.
Na vyžádání Vám zašleme informace o ceně a termínu zájezdu podle sděleného požadavku
Zaslat E-MAIL: požadavek na BEVERLY HILLS & MEXICKÁ RIVIERA
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Lodní flotila


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory