Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Animovaný Banner

salsa_dance
Mexiko - Cancún
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
BLUE BAY CLUB CANCÚN ****
All Inclusive Golf Tenis Potápění Koupání Loď Děti
UBYTOVÁNÍ: Příjemný hotel má 160 prostorných pokojů Superior a Junior Suite (oddělená ložnice a obývací pokoj) je vybaveno klimatizací, satelitní TV, telefonem, koupelnou s WC a balkónem nebo terasou. Mají výhled na moře nebo do zahrady. Některé pokoje mají bezbariérový přístup.

ZAŘÍZENÍ: V rámci hotelových služeb jsou k dispozici 3 restaurace (z toho 2 a‘ la carte) a 3 bary, spousta aktivit a dobrá strava. Pro sportovní aktivity slouží 2 bazény, herní místnost se stolním tenisem, fitness, masáže, osvětlené tenisové dvorce, hřiště pro volejbal a basketbal, vodní sporty, úvodní lekce potápění v bazénu, jachting, windsurfing, kajaky a ostatní nemotorové vodní sporty. Během dne a večer zajišťuje skupina profesionálních bavičů sportovní a zábavné programy. Jsou zde směnárna, butiky a obchůdky, internet servis, dětský klub s programem, speciální program pro novomanžele, večerní show v divadle, nabídka fakultativních zájezdů a je zajištěn bezplatný transport mezi hotely Blue Bay.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive - zahrnuje plné stravování v restauraci bufetového typu nebo s obsluhou. Během dne se podávají lehká jídla. Neomezená je konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby se širokou nabídkou tropických koktejlů.

HODNOCENÍ: Hotel leží na dlouhé bílé pláži, která přímo vybízí k odpočinku, relaxaci, joggingu nebo provozování vodních sportů. Je zasazen v příjemném prostředí Karibiku a svými službami, jako je výtečná kuchyně a skvělý personál, uspokojí i toho nejnáročnějšího klienta a každého, kdo rád spojí odpočinek se zábavou.

POMÁHÁ V ROZHODNUTÍ: Pobyt v hotelu Blue Bay Club nabízí rozmanité možnosti využití volného času – od sportovních aktivit počínaje, až po návštěvy zajímavých památek v oblasti Cancúnu. Je vhodný pro větší rodiny s dětmi, neboť v prostorných pokojích najdou dostatek místa vedle rodičů i tři děti.

Destinace v oblasti


Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
Cayo_Largo
(c) 2023   Webdesign InternetPro Factory