Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Animovaný Banner

salsa_dance
Kuba - PINAR DEL RÍO
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
CAYO LAVISA **
Potápění Koupání Loď

UBYTOVÁNÍ: 20 dvoulůžkových klimatizovaných chatiček je s koupelnou a WC, satelitní TV, rozhlasem, telefonem a bezpečnostní schránkou.

ZAŘÍZENÍ: Hosté mají k dispozici restauraci, obchod, bar, stolní hry, lehátka a plážové osušky (příplatek). Služba lékaře je po celých 24 hod. Součástí hotelu je prostorná zahrada, vlastní parkoviště, volejbalové hřiště a potřeby pro plážové a vodní sporty. V průběhu dne a večer se organizují animační programy. Použití faxu je za poplatek. Pro zájemce o potápění je k dispozici kvalifikované centrum pro služby potápění.

STRAVOVÁNÍ: Ubytování je se snídaní, přiobjednat je možné polopenzi nebo plnou penzi.

HODNOCENÍ: Místo využívá privilegovanou polohu tohoto ostrůvku, ideální pro aktivní zájemce vodních sportů. Délka pláže je 3 km a pro pozorování podmořského světa se zde nachází na 23 míst pro potápění, kde je možné sledovat různorodost ryb i v minimální hloubce. Proto je tady ideální možnost šnorchlování v korálových bariérách. Pod hladinou se vyskytují skalnaté útvary s podmořskými živočichy: velké murény, krabi, langusty, barakudy, scaridae, lutjanidae, serranidae, mořské želvy a další.

POMÁHÁ V ROZHODNUTÍ: Potápění, pláž, sportovní kvalita.

Centrum pro služby potápění:
Počet instruktorů: 5Kompresor Bauer K-18
Počet lahví se stlačeným vzduchem: 60
Služby pro potápění zahrnují kvalifikovaný monitor potápění, dopravu z hotelu na místo potápění a zpět, zátěž a láhev se stlačeným vzduchem.Speciální automobil pro potápěče (15 osob) a lodě 41 stop jsou pro 12 osob. Potápěcí místa jsou velmi blízko pobřeží.K dispozici je kvalifikovaný lékařský personál pro první pomoc. Lůžko pro první pomoc s kyslíkovou bombou. Postup v nouzi: Přeprava postiženého vrtulníkem do Havany. Nejbližší přetlaková komora pouze 35 minut letecky.Teplota moře je 24 stupňů a neobjevují se proudy. Voda je klidná, vlny a vítr lehké.Instruktoři potápění jsou kvalifikovaní v mezinárodních školách. Cena za každé potopení se odvíjí od celkově objednaného množství. Služby lze objednat v rámci zájezdu.

Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
Cayo_Largo
(c) 2023   Webdesign InternetPro Factory