Dovolená od nás   |   Nabídka Letenek   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Animovaný Banner

salsa_dance
Nabídka okružních plaveb - Bahamy a Florida
InformacePodrobnostiPlán trasyFotogalerie
FLORIDA & BAHAMSKÉ OSTROVY
All Inclusive Golf Tenis Potápění Koupání Loď Casino Děti Lázně
Nabídka okružních plaveb - Bahamy a Florida - FLORIDA & BAHAMSKÉ OSTROVY Nabídka okružních plaveb - Bahamy a Florida - FLORIDA & BAHAMSKÉ OSTROVY Nabídka okružních plaveb - Bahamy a Florida - FLORIDA & BAHAMSKÉ OSTROVY Nabídka okružních plaveb - Bahamy a Florida - FLORIDA & BAHAMSKÉ OSTROVY
Bahamy jsou pro mnohé turisty ráj, kde se nachází stovky malých i velkých ostrovů a ostrůvků. Proslulá čistota moře, trpělivost a přívětivost místních obyvatel a světoznámý místní rum dává zapomenout na jakékoliv všední starosti. Drtivá většina Bahamských ostrovů je pokryta palmovými háji a exotickými zahradami. Zde můžete podnikat i krásné romantické procházky podél moře. Návštěvníky sem lákají především dlouhé písečné pláže a průzračná mořská voda. Díky poměrně mělkému moři jsou v okolí většiny ze 700 ostrovů přímo ideální podmínky pro potápění a proto nesmí nikdo z vyznavačů tohoto sportu zapomenout doma výbavu pro šnorchlování, nebo pro potápění.

Plavba začíná v New Yorku, pluje se na Floridu do Port Canaveral (Orlando), dále na soukomý ostrov plavení společnosti NCL - Great Stirrup Cay, na Bahamy do Nassau a na Grand Bahama Islands. Zpět se loď vrací do New Yorku.

*****
Pokud jsou ceny lodního lístku uvedené, jsou pouze orientační. Liší se podle výše turistické sezóny a vybrané kategorie kajuty (celkem 25 kategorií). Obsazenost kajuty jsou 2, 2+1 a 2+2 osoby.
Na vyžádání Vám zašleme informace o ceně a termínu zájezdu podle sděleného požadavku
Zaslat E-MAIL: požadavek na FLORIDA & BAHAMSKÉ OSTROVY
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Lodní flotila


Apropos
Cayo_Largo
(c) 2021   Webdesign InternetPro Factory