Dovolená od nás   |   Nabídka Letenek   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Animovaný Banner

salsa_dance
Turecko - Alanya
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
HOTEL CLUB DIZALYA ****
All Inclusive Tenis Potápění Koupání Loď Děti Lázně
UBYTOVÁNÍ: Hotel má 196 pokojů s 470 lůžky. V hlavní budově se nachází 82 pokojů (16m²-18m²), 88 pokojů se je v klubovém domu (20 m²), 26 v rodinných bungalovech (22m²-23m²) a 1 pokoj je pro invalidy v hlavní budově. Pokoje jsou vybaveny moderně se vším komfortem. Mají dlážděnou podlahu, koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránku, samostatně ovládanou klimatizaci, telefon, satelitní TV, chladničku a balkon nebo terasu s částečným výhled na moře.

ZAŘÍZENÍ
: Hotel svým hostům nabízí halu s recepcí a směnárnou, restauraci, venkovní restauraci, bar, supermarket, kadeřnictví, TV koutek, plavecký bazén, vodní park s bazénem a skluzavkami, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, animační programy, stolní tenis, tenisový dvorec, hřiště na košíkovou, plážový volejbal a malé fitness centrum. K dispozici je také půjčovna aut, služba lékaře, dětské hřiště, mini-club a konferenční sál. Pro relaxaci slouží také turecká lázeň, sauna, masáže, billiard a potřeby pro vodní sporty - jízda na banánu, vodní lyže, parasailing, potápění, vodní skútry a další. Hotel pořádá příležitostně večerní programy.

STRAVOVÁNÍ
: All Inclusive - snídaně, obědy a večeře se podávají formou bufetu, odpolední občerstvení – káva nebo čaj a zákusek 16.00–17.00 hod., pozdní večeře, neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů 10.00–24.00 hod.

HODNOCENÍ
: Prázdninový ráj uprostřed kvetoucí záhrady s velmi příjemným ubytováním. Hotel Club Dizalya je vhodný zejména pro pobyt rodin s dětmi. Je zde širokého zázemí pro provozování vodních sportů. Hotel nabízí i příjemné lázeňské služby.

POMÁHÁ V ROZHODNUTÍ
: Blízkost centra městečka Konakli dává hotelovým hostům příležitost k nesčetným nákupům, promenádním procházkám a návštěvě místních kaváren. Je možné využít i fakultativních výletu do okolí za poznáním místních památek, turistických atrakcí a poznání života domorodých obyvatel.
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
Cayo_Largo
(c) 2021   Webdesign InternetPro Factory