Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Kuba - PINAR DEL RÍO
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
LOS JAZMINES ***
UBYTOVÁNÍ: Celkem 78 dvoulůžkových klimatizovaných pokojů je rozdělených do dvou hotelových křídel a 16 chatiček. Všechny pokoje mají klimatizaci, koupelnu s WC, satelitní TV a telefon. Z terasy nebo balkonu je výhled do přírody nebo na zahradu.

ZAŘÍZENÍ: Hotel má k dispozici restauraci, 2 bary, kavárnu, venkovní bazén, obchod, směnárnu, cestovní kancelář, fax servis, sál pro bankety, kulečník, potřeby pro stolní hry, stolní tenis a službu lékaře. U bazénu jsou slunečníky a lehátka. Večer se organizují zábavné programy s diskotékou. V rozlehlé zahradě je sportovní hřiště, vlastní parkoviště, stanoviště taxi a lze si pronajmout automobil nebo zajezdit na koni.

STRAVOVÁNÍ: Nabízí se ubytování se snídaní, lze si přiobjednat polopenzi nebo plnou penzi.

HODNOCENÍ: Hotel Los Jazmines nabízí jeden z nejkrásnějších výhledů na Valle de Viňales. Z balustrády restaurace může host pozorovat celé údolí s typickými výraznými kopci zvanými Mogotes, venkovskými usedlostmi a nezaměnitelnou bujnou zelení, která obklopuje celé turistické středisko. Hotel samotný se vyznačuje architekturou typickou pro Viňales charakterizovanou bohatým využitím sloupů.

POMÁHÁ V ROZHODNUTÍ: Údolí Viňales nabízí velmi atraktivní ekoturistické stezky. Mezi nimi vynikají Cesta k Mogotes, která začíná u hotelu a vede údolím až k Pravěké hradbě (Mural de la Prehistoria). Stezka „Netušená příroda“ je ideální pro pozorování přírody a zejména bohatství a rozmanitost ptactva (včetně kolibříků). „Tajemství podzemního světa“ je zajímavá speleologická stezka Velkou jeskyní svatého Tomáše, která zahrnuje také návštěvu typické vesnice Moncada. Všechny stezky jsou jen mírně náročné a mohou je absolvovat návštěvníci každého věku. Objevování místních přírodních krás je možné podnikat nejen pěšky, ale i na koni.
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory