Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Animovaný Banner

salsa_dance
Mexiko - Cancún
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
ME CANCÚN ****
Golf Tenis Potápění Koupání Loď Děti Lázně
UBYTOVÁNÍ: Resort má 11 poschodí se 448 pokoji Deluxe. Všechny mají vlastní balkon s neuvěřitelným výhledem na Karibik nebo na lagunu Nichupte. Každý pokoj má plně vybavenou koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, individuální klimatizaci, satelitní TV, připojení internetu, rozhlasový přístroj, kávovar, telefon s přímou volbou, minibar a bezpečnostní schránku. 32 apartmá Loft Suite jsou k dispozici náročnějším hostům.

ZAŘÍZENÍ: K dispozici jsou 2 hotelové bazény, relaxační lázně, salón krásy a masáže, potřeby pro vodní sporty - jako potápění, vodní motorky a rybolov. Součástí jsou také obchody se suvenýry, butiky, minimarket, čistírna a prádelna a vlastní parkoviště. Hotel má 4 restaurace, 5 barů, kavárnu, Lobby Bar s živou hudbou, bar u bazénu a Bar Holding. Restaurace nabízí snídaně, obědy a večeře formou buffet s tradičními mexickými specialitami, stejně jako mezinárodní tematické večeře. Během dne se pořádají různé sportovní soutěže a animační program. Každý večer se o zábavu starají profesionální baviči, kteří připravují speciální programy. V hotelové hale je možnost využít nabízených služeb, jako například zapůjčení auta nebo fakultativní výlety na archeologicky zajímavá místa a mayské památky, návštěva marina parku-podmořský svět, potápění a další. Me Cancún je báječným místem k pořádání akcí typu konference, svatby a party. V blízkosti je golfové hřiště.

STRAVOVÁNÍ: V základní ceně ubytování je snídaně (bufet). Obědy a večeře se nabízejí v několika hotelových restauracích s obsluhou. V barech lze konzumovat lehká jídla a nápoje s širokou nabídkou tropických koktejlů.

HODNOCENÍ: Hotel je vyhlášen vysokou úrovní vybavení a poskytovaných služeb. Jen pár minut od hotelu se nachází golfový klub Pok-Ta-Pok Golf s 18 jamkami. Nádhernou atmosférou a pohodou se vyznačují hotelové apartmány, které mají kouzelný výhled na oceán.

POMÁHÁ V ROZHODNUTÍ: V blízkosti hotelu jsou pamětihodnosti Tulum a Cobá nebo překrásné ostrovy Islas Mujeres a Cozumel. To činí z hotelu ideální destinaci pro volný čas, relaxaci a kulturu v jednom. Hotel Me Cancún je proslulý tím, že za přijatelnou cenu nabízí služby na velmi vysoké úrovni a je výhodný pro hosty, kteří rádi využijí i jiných stravovacích služeb. V blízkosti hotelu se totiž nachází cela řada věhlasných restaurací a barů, které nabízejí místní i světové gurmánské speciality a možnosti pobavení.

Destinace v oblasti


Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
Cayo_Largo
(c) 2023   Webdesign InternetPro Factory