Dovolená od nás   |   Nabídka Letenek   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Animovaný Banner

salsa_dance
Nabídka okružních plaveb - Karibik
InformacePodrobnostiPlán trasyFotogalerie
MIAMI & VÝCHODNÍ KARIBIK
All Inclusive Golf Tenis Potápění Koupání Loď Casino Děti Lázně
Nabídka okružních plaveb - Karibik - MIAMI & VÝCHODNÍ KARIBIK Nabídka okružních plaveb - Karibik - MIAMI & VÝCHODNÍ KARIBIK Nabídka okružních plaveb - Karibik - MIAMI & VÝCHODNÍ KARIBIK Nabídka okružních plaveb - Karibik - MIAMI & VÝCHODNÍ KARIBIK
Brázdit oceán na palubě luxusní lodi karibikem nemusí být je sen. Stačí se zúčastnit nabízené plavby a navštívíte nádherná místa zahalená historkami o pirátech. Můžete se koupat na nejlepších plážích světa, uskutečníte zajímavé nákupy a budete mít nádherné zážitky z vodních sportů, šnorchlování nebo potápění. Hráčům golfu se nabízejí golfová hřiště na pevnině, ostatním nejrůzněji výlety za poznáním i odpočinkem s perfektní relaxací nasycenou tou správnou karibskou atmosférou.

Ve Východním Karibiku můžete zdokonalit své opálení na nádherných bílých plážích, poznat pěstování a zpracování cukrové třtiny nebo rybařit podél překrásných skalnatých výběžků pobřeží karibských ostrovů.

Plavba z Miami začíná podél Kuby a následující den loď zakotví přístavu Samana v Dominikánské republice. Dále jsou celodenní zastávky pro koupání a prohlídky pamětihodností na ostrovech Tortola a St. Thomas nebo na soukromém ostrově Great Stirrup Cay, který patří společnosti NCL.

*****
Pokud jsou ceny lodního lístku uvedené, jsou pouze orientační. Liší se podle výše turistické sezóny a vybrané kategorie kajuty (celkem 25 kategorií). Obsazenost kajuty jsou 2, 2+1 a 2+2 osoby.
Na vyžádání Vám zašleme informace o ceně a termínu zájezdu podle sděleného požadavku
Zaslat E-MAIL: požadavek na MIAMI & VÝCHODNÍ KARIBIK
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Lodní flotila


Apropos
Cayo_Largo
(c) 2021   Webdesign InternetPro Factory