Dovolená od nás   |   Nabídka Letenek   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Animovaný Banner

salsa_dance
Nabídka okružních plaveb - Karibik
InformacePodrobnostiPlán trasyFotogalerie
MIAMI & ZÁPADNÍ KARIBIK
All Inclusive Golf Tenis Potápění Koupání Loď Casino Děti Lázně
Nabídka okružních plaveb - Karibik - MIAMI & ZÁPADNÍ KARIBIK Nabídka okružních plaveb - Karibik - MIAMI & ZÁPADNÍ KARIBIK Nabídka okružních plaveb - Karibik - MIAMI & ZÁPADNÍ KARIBIK Nabídka okružních plaveb - Karibik - MIAMI & ZÁPADNÍ KARIBIK
Dobvolená na luxusní zaoceánské lodi nemusí být jen sen. Stačí se zúčastnit nabízené plavby a navštívíte nádherná místa zahalená historkami o pirátech, koupání na nejlepších plážích světa, zajímavé nákupy, zážitky z vodních sportů a golfu, nejrůzněji výlety za poznáním i odpočinkem a perfektní relaxací nasycenou tou správnou karibskou atmosférou.

V Západním Karibiku můžete zdokonalit své opálení na nádherných bílých plážích, poznat mayské památky nebo rybařit podél překrásných skalnatých výběžků pobřeží karibských ostrovů. Užívat karibských pláží si můžete i na privátním ostrově Great Stirrub Cay, který patří plavební společností NCL, se kterou rozhodně stojí za to se vydat do těchto úžasných končin světa.

*****
Pokud jsou ceny lodního lístku uvedené, jsou pouze orientační. Liší se podle výše turistické sezóny a vybrané kategorie kajuty (celkem 25 kategorií). Obsazenost kajuty jsou 2, 2+1 a 2+2 osoby.
Na vyžádání Vám zašleme informace o ceně a termínu zájezdu podle sděleného požadavku
Zaslat E-MAIL: požadavek na MIAMI & ZÁPADNÍ KARIBIK
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Lodní flotila


Apropos
Cayo_Largo
(c) 2021   Webdesign InternetPro Factory