Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Mexiko - Riviera Maya
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
PARADISUS RIVIERA CANCÚN *****
All Inclusive Golf Tenis Potápění Koupání Loď Děti Lázně
UBYTOVÁNÍ: Hotel je ve stylu mayaské vesnice. Má 14 tří-podlažních bungalovů s 500 nádhernými a prostornými apartmány Deluxe Junior Suite – 42 m2, každý má vlastní romantickou terasu. 96 Superior Suites má svou Jacuzzi (vířivku) na vlastní terasu s výhledem na oceán. Pro speciální příležitosti jsou k dispozici 4 Ambassador Suites a delší 4 suity jsou vybaveny pro tělesně postižené. Výhled z apartmánů je na moře, bazén nebo tropickou zahradu. Všechny pokoje jsou prvotřídně vybaveny (vysoušeč vlasů, individuálně ovladatelná klimatizace, stropní ventilátor, satelitní TV, telefon s přímou volbou, mini-bar, tresor na pokoji a alarm). K dispozici je 24 hodinový room-servis. Nabízí se i ubytování v „Royal Suite“, kde je k dispozici služba pro VIP klienty.

ZAŘÍZENÍ: Hotelový areál je vybaven: 5 restaurací, 3 bary, 4 bazény zahrnující i lázeň. Bazény mimo jiné slouží pro děti, sportovní aktivity a pro relaxaci se zabudovanými podvodními sedátky. Lehátka, osušky a slunečníky jsou k dispozici. V blízkosti bazénů je Club House, kde je možné využít instruktora Tai-Chi. V klubu 4 je zajištěn program pro děti od 2 měsíců do 4 let a mini club pro děti od 5 do 12 let. Zkušení baviči se starají o maximální využití času – pořádají různé sportovní soutěže a animační programy. Každý večer se konají zábavné show a jiné aktivity: živá hudba s tancem, kabaret, Disco a Karaoke. V rámci hotelu jsou k dispozici: sauna, 2 Jacuzzi, hřiště pro míčové hry, 2 tenisové dvorce, masáže, turecká lázeň (poplatek), plně vybavené Fitness Centrum, obchody a salón krásy. Jsou zde výborné podmínky jsou pro využití vodních sportů – zdarma: kajaky, windsurfing, šlapadla, rybolov a šnorchlování. V hotelové hale je možnost využít nabídky služeb jako např.: zapůjčení auta, výlet k dávným Mayským pevnostem, návštěva marina parku-podmořský svět, scuba diving, CrocoCun Crocodile Park nebo si vybrat z další nabídky fakultativních výletů. K dispozici je přístup k internetu, Meeting rooms a kongresový sál pro 960 osob.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive - zahrnuje stravování v restauraci bufetového typu nebo s obsluhou. Během dne se podávají lehká jídla. Neomezená je konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů s širokou nabídkou tropických koktejlů.

HODNOCENÍ: Hotel pro své klienty poskytuje dokonalé služby. Doporučuje se velmi náročným hostům. Pobyt v tomto resortu je perfektní příležitost, jak strávit rodinnou dovolenou na jednom z nejromantičtějších míst Karibiku.

POMÁHÁ V ROZHODNUTÍ: Reviera Maya patří mezi jednu z nejpopulárnějších destinací celého Karibiku (společně s Kubou nejlepší pláže), kde lze strávit nezapomenutelné zážitky v příjemném letovisku přímo u průzračného moře. Pro milovníky golfu jsou nedaleko golfová hřiště.
Destinace v oblasti


Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory