Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Kuba - VARADERO
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
SOL PALMERAS ****
All Inclusive Golf Tenis Potápění Koupání Loď Děti Lázně
Ubytování: Hotel nabízí ubytování v 375 prostorných a pohodlných dvoulůžkových pokojích s kouzelným výhledem na moře nebo do zahrady. K dispozici je i 28 apartmá a 200 bungalovů s jednou nebo dvěma ložnicemi. Všechny pokoje jsou s klimatizací, koupelnou a WC, satelitní TV, rádiem, bezpečnostní schránkou, minibarem, vysoušečem vlasů a terasou.

Vybavení: Hotel má 5 restaurací, například italská a čínská nebo restaurant Barbecue. Bary je v budově hotelu, u bazénu a na pláži. Cafeteria a lobby bar jsou otevřeny 24 hodin. V areálu jsou 3 bazény, vířivka, fitness centrum, obchody, směnárna, kadeřnictví, cestovní kancelář, lékařská služba, čistírna oděvů, služba hlídání dětí, rozlehlá zahrada, minigolf, tenisové dvorce, vlastní parkoviště, konferenční a jednací sál. Během dne se organizují animační programy, večer probíhá diskotéka a program v nočním klubu. U bazénu a na pláži jsou k dispozici lehátka, slunečníky a osušky. Lze si zapůjčit potřeby pro plážové a vodní sporty (např. windsurfing, katamaran, kajak). Nabízí se masáže a fyzioterpie, velmi oblíbená je jízda na koni. V hotelu si lze zapůjčit automobil.

Stravování: All Inclusive - formou bufetu se podávají všechna jídla. Během dne se nabízejí různé zákusky, obložené chleby, pizza a ovoce. Neomezená je konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby se širokou nabídkou tropických koktejlů.

Hodnocení: Hotel se nachází v nejlepší poloze u pláže s bělostným pískem obklopený krásnými zahradami se spoustou palem, které dělají čest jeho názvu. To vše činí hotel ideálním pro rodinné prázdniny stejně jako pro nezapomenutelný a romantický pobyt novomanželských párů v exotickém prostředí Karibiku. Hotel nabízí též skvělou příležitost pro hráče golfu, neboť golfový klub se nachází v těsné blízkosti. Svými službami uspokojí i náročnější klientelu.

Pomáhá k rozhodnutí: Ideální je spojení pobytu na Varaderu s návštěvou Havany. Internet na pokoji za příplatek. V blízkosti jsou přístavy jachet Marina Chapelin a Marina Gaviota, které nabízejí projížďky podél pobřeží. Možnosti fakultativních výletů do okolí – plavba turistickou ponorkou nebo na katamaranu, návštěva delfinária, výuka potápění nebo golfu.
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory