Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Kuba - VARADERO
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
TUXPAN ****
All Inclusive Golf Tenis Potápění Koupání Loď Děti
UBYTOVÁNÍ: Hotel má k dispozici 233 většinou dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, satelitní TV, telefonem, bezpečnostní schránkou, mini-barem a balkonem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo na moře. Maximální obsazenost pokoje jsou 2 dospělé osoby a 1 dítě. V pokojích se denně provádí úklid a výměna ručníků.

ZAŘÍZENÍ: Součástí hotelu je velký venkovní bazén (lehátka a slunečníky i na pláži bez poplatků), vířivka, několik obchodů, směnárna, turistická kancelář, možnost připojení k internetu, služba lékaře, tři restaurace, několik barů, možnost pronájmu auta, stolní hry, tenisové dvorce (s osvětlením), volejbal a plážové sporty, fitness centrum, masáže, během dne různé sportovní soutěže a animační program, dětský klub, půjčovna jízdních kol a potřeb pro vodní sporty: windsurfing, kajaky, šnorchlování a možnost lekcí potápění. Večer se pořádají zábavné programy, noční show nebo diskotéka ve známém baru La Bamba. Nedaleko hotelu se nachází golfové hřiště.

STRAVOVÁNÍ
: All Inclusive - formou bufetu se podávají všechna jídla. Součásti je i restaurace a-la-carte s mexickými a karibskými specialitami, kde je předem nutná rezervace. Neomezená konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby s širokou nabídkou tropických koktejlů.

HODNOCENÍ
: Zavedený a příjemný hotel poskytuje jeho hostům bezstarostnou dovolenou spojenou se sportovními aktivitami a zábavou. Jeho výhodná poloha umožňuje vycházky do nedalekého centra Varadera,  návštěvu delfinária nebo prohlídku jachetního přístavu. Pro hráče golfu je k dispozici Varadero Golf Club.

POMÁHÁ V ROZHODNUTÍ: Pobyt v hotelovém areálu s rozlehlou zahradou a u nádherné pláže je především vhodný pro rodiny s dětmi, manželské páry, novomanžele (speciální služby pro novomanžele) a skupiny přátel. Uspokojí i náročnější klienty díky široké nabídce služeb, sportovních aktivit, relaxačních programů a hotelového pohodlí.
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory