Dovolená od nás   |   Nabídka Letenek   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Animovaný Banner

salsa_dance
Poznávací okruh Kubou
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
VARADERO - tradiční okruh
All Inclusive Tenis Potápění Koupání Loď Děti
Praha – Havana - Praha
Počet dní a nocí: 12/10

Itinerář:
HAVANA – TOPES DE COLLANTES – TRINIDAD - SANCTI SPIRITUS – SANTA CLARA - CAYO LAS BRUJAS – CAYO SANTA MARÍA - VARADERO

P R O G R A M:

1. den
Praha - Varadero – Havana
K večeru přílet na mezinárodní letiště Juan Gualberto Gomez na Varadru. Transfer do Havany, ubytování v centru města v hotelu Vedado nebo Saint Joh’s 3*. Hotel je se snídaní, ubytování na 2 noci.

2. den
Havana
Po snídani odjezd na prohlídku Havany. Prohlídka historické části města: návštěva hotelu Ambos Mundos, kde v Havaně často pobýval slavný spisovatel Ernest Hemingway. Dále prohlídka baru Bodequita del Medio a restaurace Floridita. Oběd v místní restauraci. Po obědě prohlídka pamětihodností města: Capitol, Central park, náměstí Revoluce. V pozdní odpoledne návrat do hotelu, individuální volno. K večeru možnost návštěvy slavnostního odpálení salv z kanónů na pevnost Fotraleza de la Cabaňa (koná se ve 21:00 hod) nebo návštěva známých havanských barů, kabaretů a nočních podniků. Večeře fakultativně.

3. den
Havana – Santa Clara – Topes de Collantes
Po snídaní odjezd z Havany do provincie Santa Clary a do stejnojmenného hlavního města. Okružní prohlídka města, návštěva muzea slavného revolucionáře Ernesta Che Guevary. Oběd v místní restauraci. Průjezd pohořím Escambray do oblasti Topes de Collantes, vyhlášené krásnými přírodními scenériemi a vodopády. Ubytování v hotelu Los Helechos nebo Villa Caburní 3* / 1 noc, večeře.

4. den
Topes de Collantes – Trinidad – Sancti Spíritus
Po snídani odjezd. Návštěva přírodního parku Guanayara, oběd v místní restauraci Gallega House. Odjezd do historického města Trinidadu, které vzniklo počátkem 16. století. Město je zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO, prohlídka města: Museo Romantici a také tradičního lokálu La Canchánchara. Dále následuje cesta do hlavního města stejnojmenné provincie Sancti Spíritus. Cestou je zastávka ve známém údolí Valle de los Ingenios – Údolí cukrovarů, kde se nachází areál koloniální farmy Manaca-Iznaga. Ubytování na jednu noc v hotelu Villa Los Laureles nebo Rancho Hatuey 2* / 1 noc, večeře v místní restauraci.

5. den
Sancti Spíritus – Florencia – Santa Clara
Po snídani transfer do města Florencia. Návštěva přírodní parku Cunagua Mountains, procházka krásnou přírodou kolem kokosových a banánových plantáží, možnost jízdy na koni. Oběd ve vesnickém stylu. Odpoledne odjezd do Santa Clary, ubytování v hotelu Los Caneyes 3* / 2 noci, večeře.

6. den
Santa Clara – Cayo Las Brujes – Cayo Santa María – Santa Clara
Po snídani odjezd na překrásný ostrůvek Cayo Las Brujas, kde se nachází více jak 11 km úchvatných písečných pláží. Místní břehy jsou lemované vzrostlými palmami, voda je neobyčejně čistá a má příjemnou modrozelenou barvu. Volno na pláži. Prohlídka pobřežního městečka Remedios. Oběd v místní rybí restauraci. Návrat zpět do hotelu v Santa Claře, večeře.

7. den
Santa Clara – Varadero
Po snídani, odjezd na Varadero, ubytování v hotelu Tuxpan 4* nebo Club Amigo Varadero 3*+ All Inclusive přímo u bělostné pláže, 4/5 nocí.

8. – 9./10. den
Varadero
Volné dny (All Inclusive). Možnost koupání, slunění, šnorchlování, potápění a využívání dalších sportovních aktivit nebo fakultativních nabídek výletů do okolí – například plavba na katamaránu na ostrov Cayo Blanco nebo výlety na plachetnici ke korálovým útesům. Účast na animačních programech, společenské a sportovní akce, taneční lekce. Večer možnost návštěvy (fakultativně) místních barů a nočních klubů na Varaderu.

10./11. den
Varadero - Praha
Individuální volno a užívání služeb All Inclusive. K večeru odjezd na letiště Varadero (klienti budou očekávat příjezd autobusu v hotelové hale). Odlet do Evropy.

12./13. den
Praha
Plánovaný přílet do Prahy v poledne.


HOTELY - ubytování
Havana
: 2 noci v hotelu Vedado nebo Saint Joh’s 3* (BB) snídaně
Topes de Collantes (v rámci návštěvy Cienfuegos): 1 noc v hotelu Los Helechos 3* (HB) s polopenzí
Sancti Spíritus (v rámci návštěvy Trinidad): 1 noc v hotelu Villa Los Laureles 2* nebo Rancho Hatuey 3* (HB) s polopenzí
Santa Clara (v rámci návštěvy Cayo Las Brujes): 2 noci v hotelu Los Caneyes 3* nebo La Granjita 3* (HB) s polopenzí
Varadero: 4/5 nocí v hotelu Tuxpan 4* nebo Club Amigo Varadero 3*+ (AI) s All Inclusive
Obsazenost pokojů je max. 2 osoby v DBL standard nebo 2 dospělé osoby + jedno dítě ve věku 2 – 12 let.

Služby zahrnují:
- 10/11 noci ubytování v hotelech uvedených v programu.
- Stravování dle programu a na Varaderu All Inclusive: formou bufetu se podávají všechna jídla. Neomezená je konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby s širokou nabídkou tropických koktejlů. Možnost zapůjčení sportovních potřeb, animační a večerní programy.
- Návštěvy, obědy a exkurse podle uvedeného programu.
- Všechna doprava a transfery jsou v klimatizovaném autobusu.
- Anglicky mluvícího průvodce (český průvodce na vyžádání a za příplatek)
- Leteckou přepravu Praha – Varadero – Praha.

Služby neobsahují:

- jinak vyžádané služby na místě
- nápoje k obědu a večeři mimo programu All Inclusive
- spropitné
- fakultativní nabídky

Případná změna programu vyhrazena
Informace o oblasti

Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
Cayo_Largo
(c) 2021   Webdesign InternetPro Factory