Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Kuba - HAVANA
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
VEDADO ***
UBYTOVÁNÍ: Hotel má 203 dvoulůžkových a jednolůžkových klimatizovaných pokojů s koupelnou a WC, telefonem, bezpečnostní schránkou a satelitní TV. Za poplatek je připojení k internetu.

ZAŘÍZENÍ: Pro hotelové hosty jsou k dispozici dvě restaurace, bar (24 hod.), kavárna, grill a snack bar. Využít lze služby lékaře, obchod, směnárnu, cestovní kancelář, posilovnu a saunou s masážemi, kopírovací službu, fax, internet, taxi a pronájem automobilů. V menší hotelové zahradě se nachází venkovní bazén. Hotel má vlastní noční klub - známý kabaret „El Cortijo“.

STRAVOVÁNÍ: Ubytování je se snídaní. Přiobjednat lze polopenzi nebo plnou penzi. V okolí hotelu je samozřejmě možné využít široké nabídky restaurací,  barů a nočních podniků.

HODNOCENÍ: Hotel svým zázemím uspokojí i náročnější klientelu a jeho umístěním představuje výborné východisko pro poznávání Havany.

POMÁHÁ V ROZHODNUTÍ: Centrum Havany - návštěva pamětihodností, prohlídka města, tržiště na Ave del Puerto, prohlídka turistických atrakcí. Večer se doporučuje procházka po známém nábřeží Malecón nebo návštěva místních barů, kde se lze pobavit a naslouchat rytmům tradiční i moderní hudby. Pobyt v hotelu se doporučuje pro kombinovaný zájezdu Havana - Varadero.
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory