Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Kuba - CAYO GUILLERMO
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
VILLA COJÍMAR ***
All Inclusive Tenis Potápění Koupání Loď Děti
UBYTOVÁNÍ: Celkem 212 dvoulůžkových pokojů se nachází ve zděných bungalovech. Jsou vybaveny klimatizaci, satelitní TV, telefonem, minibarem, bezpečnostní schránkou,  koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Všechny mají balkón nebo terasu s výhledem na moře nebo do překrásné zahrady.

ZAŘÍZENÍ: Ke službám hotelu patří dvě restaurace, 3 bary, diskotéka, 2 bazény, dětský bazén, sauna, masáže, služba lékaře, hrací místnost, obchody, galérie, nabídka fakultativních výletů, směnárna, kulečník, stolní tenis, tenisové dvorce, volejbal, lekce aerobiku, během dne a večer animační programy, půjčování jízdních kol, pro vodní sporty windsurfing, katamarán, kajaky, výuka potápění pro začátečníky v bazénu a potřeby pro šnorchlování.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive - formou bufetu se podávají všechna jídla. Neomezená je konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby s širokou nabídkou tropických koktejlů.

HODNOCENÍ: Ostrov Cayo Guillermo lemují nádherné pláže obklopené bujnou tropickou vegetací. Celý hotelový resort vhodně zapadá do tohoto ekologického prostředí, jehož služby rádi využívají přírodu obdivující klienti, tak zvaní novodobí Robinsoni. Standardní ubytování a spolehlivé služby ocení i náročněnjší hosté. Atraktivní jsou  projížďky na rychlých motorových člunech po úzkých lagunách a zátokách pobřeží.  Pobyt zde se doporučuje pro klidnou rodinnou dovolenou, romantické línbánky nebo svatební cesty.

POMÁHÁ V ROZHODNUTÍ
: Ideální pro trávení dovolené na překrásných plážích a pobyt v ekologicky naprosto čistém prostředí - sportovní aktivity a dokonalá relaxace. Nedaleku od hotelu se nachází korálový útes, skýtající ideální možnosti pro potápění.
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory