Dovolená od nás   |   Nabídka Letenek   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Animovaný Banner

salsa_dance
InformacePodrobnostiFotogalerie
PRIDE OF HAWAI *****
All Inclusive Golf Tenis Děti Lázně
Zaoceánská výletní loď Pride of Havai'i je plavidlo o výtlaky 93,5 tis. tun. Společnost NCL ji nechala postavit pro luxusní dálkové plavby po všech mořích a oceánech světa. Patří mezi největší plavidla společnosti.

Základní údaje
Plavební společnost: Norwegian Cruise Lines
Země registrace: USA
První plavba: červenec 2006
Výtlak: 93,502 GRT
Délka lodi: 295 m
Šířka lodi: 33 m
Ponor: 8 m
Počet palub: 15
Pohon: diesel
Rychlost: 25 uzlů
Kapacita: 2376 pasažérů (dvoulůžkové kajuty)
Posádka: 1154 členů
Loď je kompletně klimatizována.   Plán Lodi

KAJUTY
: nabízí se na 26 různých kategorií kajut od standardní vnitřní kajuty, kajuty s oknem, kajuty s balkónem až po luxusní apartmá. Každá kajuta má klimatizaci s vlastním termostatem, koupelnu (sprcha) s WC a vysoušečem vlasů, interaktivní TV, rádio, telefon, chladničku, bezpečnostní schránku a kávovarem. Většina standardních kajut je s možností třetího lůžka. Některé kajuty jsou upraveny pro tělesně postižené osoby. 

VYBAVENÍ, SPORT A VOLNÝ ČAS
: 2 plavecké bazény, brouzdaliště pro děti, 4 vířivky, Ying & Yang Health Spa & Health Beauty Saloon, Body Waves Fitness Centre, posilovna, běžecká dráha, hřiště na basketbal a volejbal, tenisový dvorec, trampolína, 2x golfový simulátor, Golf Pro Shop, DUTY FREE obchody, knihovna, karetní místnost, galerie, knihovna, video místnost, internetová kavárna, kino a divadlo, dětský koutek, Hawaii Museum, společenská a konferenční místnost, lodní kaple. Dále je možné využít taneční sál s živou hudbou, diskotéku nebo představení a noční show. Zábava, sport a další aktivity se pořádají na palubě lodi po celý den, večer i v noci. 

STRAVOVÁNÍ
: All Inclusive - snídaně, obědy a večeře bufetovým způsobem nebo ve vybraných restauracích s obsluhou. Ve specializovaných restauracích večeře s doplatkem. K jídlu vybrané nealkoholické nápoje, káva a čaj. 

10 RESTAURACÍ
: Grand Pacific Restaurant, Alizar Restaurant, Le Bistro, Jasmine Asian Restaurant, Cagney’s Steakhouse, Paniolo Tapas & Salsa, Restaurant Aloha Nui Lanai, Aloha Nui Café, Papa’s Italian Kitchen, Blue Lagoon. 

12 BARŮ & SALÓNŮ
: Stardust Theatre, Spinnaker Lounge, Tankards Beer & Whiskey Bar, Star Bar, Magnum's Champagne & Wine Bar, Corona Cigar Club, Mixers Martini & Cocktail Bar, Internet Café, Topsiders Bar & Grill, Aloha Bar, Medusa Lounge & Night Club. 


VÝLETY MIMO PALUBU
: Před ukotvením v jednotlivých přístavech se nabízejí nejrůznější kombinace výletů na pevnině. Objednávají se při zakoupení zájezdu nebo přímo na lodi v palubní turistické kanceláři.

Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Lodní flotila


Apropos
Cayo_Largo
(c) 2021   Webdesign InternetPro Factory