Dovolená od nás   |   Nabídka Letenek   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA

Animovaný Banner

salsa_dance
Kuba - VARADERO
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
CLUB AMIGO TROPICAL ***
All Inclusive Tenis Potápění Koupání Loď
UBYTOVÁNÍ: 143 dvoulůžkových a jednolůžkových pokojů je s vlastní koupelnou a WC, klimatizací, bezpečnostní schránkou, satelitní TV a telefonem. Pokoje jsou s výhledem na moře nebo na blízské centrum Varadera.

ZAŘÍZENÍ: Hotel s karibskou atmosférou má vlastní restaurace a bary, směnárnu, turistickou kancelář, obchod, soukromé parkoviště, zahradu s otevřeným bazén, non-stop lobby bar a diskotéku. K dispozici je kulečník, stolní hry, volejbal, potřeby pro plážové a vodní nemotorizované sporty a půjčovna motocyklů. Přes den se pořádají animační a sportovní programy a lekce aerobiku. Plážová lehátka a osuška jsou proti záloze. Za poplatek je fax a připojení internetu na pokoji. Přímo v hotelu se nachází Mezinárodní středisko potápění, kde jsou přítomni kvalifikovaní instruktoři a potřebné vybavení pro potápění. Organizují se kurzy pro začátečníky. Pro absolventy kursu a potápěče je k dispozici přístup k 32 velmi atraktivním místům potápění na Varaderu.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive - formou bufetu se podávají všechna jídla. Během dne lehké občerstvení, různé zákusky, obložené chleby, pizza a ovoce. Neomezená je konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby se širokou nabídkou tropických koktejlů.

HODNOCENÍ: Prostorné, moderní a funkční pokoje jsou vybavené potřebným komfortem. Výborná podmínky pro zájemce o potápění. V hotelu se nabízejí nejrůznější fakultativní výlety. Večer je možné navštívit místní bary a diskotéku v nedalekém turistickém centru Varadera.

POMÁHÁ V ROZHODNUTÍ: Pobyt na pláži, sportovní aktivita, potápění. Vhodná kombinace s pobytem a poznáním Havany. Doporučuje se méně náročným klientům.
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
Cayo_Largo
(c) 2021   Webdesign InternetPro Factory