Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Mexiko - Cancún
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
BEACH PARADISE ****
All Inclusive Golf Tenis Potápění Koupání Loď Děti
UBYTOVÁNÍ: Hotelový komplex tvoří tři devítipatrové budovy celkem se 117 dvoulůžkovými pokoji Superior a 53 Junior Suite. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou s WC a vysoušečem vlasů, satelitní TV, telefonem a bezpečnostní schránkou. Pokoje Superior mají balkon nebo terasu, Junior Suite navíc obývací pokoj. Všechny mají výhled na oceán, lagunu nebo hotelový bazén.

ZAŘÍZENÍ: Součástí hotelu jsou 3 restaurace, 3 bary a divadlo El Globo s večerním programem, butiky a mini market, směnárna, hotelové parkoviště a půjčovna aut. Využívat lze venkovní bazén, vířivku, tenisový dvorec, dětský klub nebo služeb maséra. Během dne i večer se pořádají různé sportovní soutěže a animační programy. K dispozici je instruktor potápění, který v bazénu pořádá kurzy potápění. U bazénu i na pláži jsou k dispozici slunečníky, lehátka, osušky, půjčují se šlapadla, windsufing, kajaky nebo potřeby pro šnorchlování. Nedaleko od hotelu se poskytují rozšířené služby nemotorových a motorových vodních sportů. Možné je využít i 3 km vzdálené golfové hříště Pok-Ta-Pok Golf s 18-ti jamkami.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive - zahrnuje plné stravování v restauraci bufetového typu nebo s obsluhou. Během dne se podávají lehká jídla. Neomezená je konzumace nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby s širokou nabídkou tropických koktejlů.

HODNOCENÍ: Hotel poskytuje za příznivou cenu svým klientům spolehlivé služby. Nachází téměř v srdci hotelové zóny a v blízkosti nejexkluzivnějšího obchodního střediska v Cancúnu. Uspokojuje možnosti klidného odpočinku s pobytem v rušném turistickém centru.

POMÁHÁ V ROZHODNUTÍ: Pobyt v hotelu Beach Paradise nabízí rozmanité možnosti využití volného času – od sportovních aktivit počínaje, až po návštěvy zajímavých památek v oblasti Cancúnu. Je vhodný jak pro zábavu, tak pro relaxaci.

Destinace v oblasti


Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory