Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Kuba - PINAR DEL RÍO
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
LA ERMITA ***
Tenis
UBYTOVÁNÍ: 62 klimatizovaných dvoulůžkových a třílůžkových pokojů s vlastní koupelnou s WC, telefonem, bezpečnostní schránkou, satelitní TV a balkonem.

ZAŘÍZENÍ: Hotel je vybaven restaurací, barem, snack barem, kavárnou a grilem. Zařízení je přizpůsobeno pro tělesně postižené. K dispozici je lékař, obchod, směnárna, trezor, parkoviště, fax a telefon pro místní i mezinárodní hovory. Návštěvníci mohou využívat venkovní bazén, stolní hry, masáže a tenisové kurty nebo si vypůjčit koně k projížďce.

STRAVOVÁNÍ: Nabízí se ubytování se snídaní, polopenze nebo plná penze.

HODNOCENÍ: Hotel La Ermita představuje výborné východisko k poznávání El Valle de Vińales, bezpochyby jedné z nejznámějších kubánských přírodních lokalit. Ne náhodou na konci minulého století UNESCO vyhlásilo toto údolí Přírodní rezervací lidstva. Tato národní památka výjimečná svou krásou a rozsahem (132 km2) je tvořena souborem krasových údolí. Tento úrodný útvar je obklopen svislými stěnami a jedinečnými zaoblenými vrcholky, jejichž výška se pohybuje mezi 140 a 400 metry. Díky početným jeskyním vytvořeným zejména erozí podzemních řek (některé z nich jsou splavné) představuje tento region jeden z nejrozsáhlejších speleologických systémů v Latinské Americe.

POMÁHÁ V ROZHODNUTÍ: Milovníkům přírody a aktivity pod širým nebem La Ermita nabízí také různé velmi zajímavé ekoturistické stezky. Mezi nimi vynikají zejména Krásy Viñales, procházka pohořím Sierra del Infierno, která Vám umožní pozorovat přírodní flóru a faunu, zejména ptáky, prohlédnout si korkové palmy dochované z jurského období (Microsyca calocoma), a navštívit typickou vesnici Moncada; seznámení s Uctívači vody Los Acuáticos, kteří obývají blízké hory, a Tajemství podzemního světa, zajímavá návštěva jeskyně. Stezky umožňují pěší turistiku a horolezectví, pozorování lesní flóry a fauny, projížďky na koni a návštěvy vesnických usedlostí za účelem poznání jejich zvyků a způsobu života.
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory