Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Kuba - HAVANA
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
PLAZA ****
Děti
UBYTOVÁNÍ: 188 většinou dvoulůžkových prakticky zařízených pokojů je vybaveno klimatizací, bezpečnostní schránkou, kabelovou TV, telefonem, minibarem, komfortní koupelnou s WC a vysoušečem vlasů. Většina pokojů má balkón.

ZAŘÍZENÍ: Dvě stylové restaurace, dva bary, směnárna, obchody, galérie, fax a internet, turistická kancelář, solárium, služba lékaře, dětská herna, kurzy tanců, obsluha na pokojích, vlastní parkoviště se stanovištěm taxi, půjčování aut, konferenční a jednací sál a bezpečnostní schránka. Na střeše hotelu se nachází terasa s překrásným výhledem na staré město.

STRAVOVÁNÍ: Nabízí se pokoj se snídaní, přiobjednat lze obědy a večeře.

HODNOCENÍ: Hotel je fascinující svou krásnou fasádou a koloniální architekturou. Uvnitř naleznete krásné koloniální patio s malebnou fontánou, bohatou vegetací, exotické ptactvo, sochy a okna s barevnou vitráží.

POMÁHÁ V ROZHODNUTÍ: Svou polohou - to je v blízkosti hlavního náměstí je vynikající pro poznávání starého centra Havany. Hotel byl vybudován v roce 1909 s velkolepou novoklasicistní fasádou a dnes poskytuje velmi příjemné ubytování s celou řadou kvalitních hotelových služeb. Má ideální polohu pro objevování kouzel a čilého života Havany.
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory