Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Nabídka okružních plaveb - Havajské ostrovy
InformacePodrobnostiPlán trasyFotogalerie
HAVAJSKÉ OSTROVY
All Inclusive Golf Tenis Potápění Koupání Loď Casino Děti Lázně
Nabídka okružních plaveb - Havajské ostrovy - HAVAJSKÉ OSTROVY Nabídka okružních plaveb - Havajské ostrovy - HAVAJSKÉ OSTROVY Nabídka okružních plaveb - Havajské ostrovy - HAVAJSKÉ OSTROVY Nabídka okružních plaveb - Havajské ostrovy - HAVAJSKÉ OSTROVY
Havajské ostrovy je souostroví 19 korálových a sopečných ostrovů a 118 skal a útesů v Tichém oceánu, na kterém se nachází federální stát Spojených států amerických Havaj. USA patří od roku 1959. Hlavní město je Honolulu. Havaj vás očaruje přátelskou atmosférou, polynézskou pohostinností a kulturními tradicemi. Tento kouzelný kout naší planety je tvořený sopkami, vodopády, korálovými útesy, deštnými pralesy a nádhernými květinami. Překrásné písečné pláže, koupání v azurově modrém moři dávají příležitost k dokonalé dovolené. Havajské ostrovy jsou velkou turistickou atrakcí (ročně je navštíví kolem 7 milionů turistů).

*****
Uvedené ceny lodního lístku jsou orientační. Liší se podle výše turistické sezóny a vybrané kategorie kajuty (celkem 25 kategorií). Obsazenost kajuty jsou 2, 2+1 a 2+2 osoby.
Na vyžádání Vám zašleme informace o ceně a termínu zájezdu podle sděleného požadavku
Zaslat E-MAIL: požadavek na HAVAJSKÉ OSTROVY
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Lodní flotila


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory