Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Nabídka okružních plaveb - Evropa
InformacePodrobnostiPlán trasyFotogalerie
LONDÝN - JIŽNÍ EVROPA
All Inclusive Golf Tenis Casino Děti Lázně
Nabídka okružních plaveb - Evropa - LONDÝN - JIŽNÍ EVROPA Nabídka okružních plaveb - Evropa - LONDÝN - JIŽNÍ EVROPA Nabídka okružních plaveb - Evropa - LONDÝN - JIŽNÍ EVROPA Nabídka okružních plaveb - Evropa - LONDÝN - JIŽNÍ EVROPA
Loď vyplouvá z přístavu Southampton nedaleko od Londýna. První zastávkou je španělské přístavní město Vigo. To se nachází u pobřeží Atlantského oceánu. Dále následuje Lisabon, který je plný nejrůznějších zajímavostí. Na jihu Pyrenejského poloostrova je zastávka v Gibraltaru. Touto úžinou mezi Středozemním mořem a Atlantikem loď proplouvá k přístavu Málaga ve Španělsku. Dále loď pokračuje na ostrov Sardinie do přístavu Olbia. Ze Sardinie je to po moři kousek do Neapole. Po prohlídce Neapoli následuje plavba podél Italského pobřeží do přístavu Civitavecchia, který je nedaleko Říma. Italský přístav Livorno slouží jako útočiště pro návštěvu slavné Florencie a Šikmé věže v Pise. Francouzské Cannes je letoviskem na Azurovém pobřeží a zve k prohlídce nedalekého Monackého knížectví a Monte Carla. Plavba končí v Barceloně.

*****
Pokud jsou ceny lodního lístku uvedené, jsou pouze orientační. Liší se podle výše turistické sezóny a vybrané kategorie kajuty (celkem 25 kategorií). Obsazenost kajuty jsou 2, 2+1 a 2+2 osoby.
Na vyžádání Vám zašleme informace o ceně a termínu zájezdu podle sděleného požadavku
Zaslat E-MAIL: požadavek na LONDÝN - JIŽNÍ EVROPA
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Lodní flotila


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory