Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Nabídka okružních plaveb - Evropa
InformacePodrobnostiPlán trasyFotogalerie
LONDÝN - STŘEDOMOŘÍ
All Inclusive Golf Tenis Koupání Loď Casino Děti Lázně
Nabídka okružních plaveb - Evropa - LONDÝN - STŘEDOMOŘÍ Nabídka okružních plaveb - Evropa - LONDÝN - STŘEDOMOŘÍ Nabídka okružních plaveb - Evropa - LONDÝN - STŘEDOMOŘÍ Nabídka okružních plaveb - Evropa - LONDÝN - STŘEDOMOŘÍ
Nádherná poznávací okružní plavba začíná v přístavu Southampton nedaleko od Londýna. První zastávkou je španělské Málaga s možností návštěvy Granady. Téměř dva dny se můžete věnovat prohlídce Barcelony a návštěvy slavných galerií a muzeí. Ve Francii loď přistává na Azurovém pobřeží v Cannes. Nedaleko je to k prohlídce letoviska Nice, Monackého knížectví a Monte Carla. Italský přístav Livorno slouží jako útočiště pro návštěvu slavné Florencie a Šikmé věže v Pise. Přístav Civitavecchia je nedaleko Říma. Potom následuje plavba na jih Pyrenejského poloostrova, kde je zastávka v Gibraltaru. Touto úžinou mezi Středozemním mořem a Atlantikem loď proplouvá směrem k Lisabonu, hlavnímu městu Portugalska. Španělské přístavní město Vigo se nachází u pobřeží Atlantského oceánu a nacházejí se zde historické památky. Patnáctidenní plavba končí opět v Anglii, přístavním městě Southampton.

*****
Uvedené ceny lodního lístku jsou orientační. Liší se podle výše turistické sezóny a vybrané kategorie kajuty (celkem 25 kategorií). Obsazenost kajuty jsou 2, 2+1 a 2+2 osoby.
Na vyžádání Vám zašleme informace o ceně a termínu zájezdu podle sděleného požadavku
Zaslat E-MAIL: požadavek na LONDÝN - STŘEDOMOŘÍ
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Lodní flotila


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory