Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Nabídka okružních plaveb - Bermudy
InformacePodrobnostiPlán trasyFotogalerie
NEW YORK & BERMUDY
All Inclusive Golf Tenis Koupání Casino Děti
Nabídka okružních plaveb - Bermudy - NEW YORK & BERMUDY Nabídka okružních plaveb - Bermudy - NEW YORK & BERMUDY Nabídka okružních plaveb - Bermudy - NEW YORK & BERMUDY Nabídka okružních plaveb - Bermudy - NEW YORK & BERMUDY
Bermudské ostrovy jsou zámořským územím Spojeného království. Pojmenovány jsou podle svého objevitele Juana Bermúdeze (španělský mořeplavec), který je neobydlené objevil roku 1503.

Bermudy leží v severním Atlantickém oceánu zhruba 950 km východně od pobřeží Severní Karolíny (USA). Souostroví je tvořeno asi 150 ostrovy sopečného a korálového původu (20 obydlených). Tvoří je korálový vápenec a vulkanity. Jedná se vlastně o vrcholové trosky dávno vyhaslých sopek, zdvihajících se ze dna Severoamerické pánve (hluboké více než 5 km). Úbočí sopek bezprostředně pod hladinou obydlují po miliony let korálové kolonie, což láká hlavně milovníky potápění a šnorchlování. Příjemné vlhké subtropické klima, v zimě oteplované Golfským proudem, a nevelká vzdálenost od Spojených států předurčily Bermudy k celoroční turistice a rekreaci.

Hlavní město je Hamilton, hustě a téměř souvisle osídlené ostrovy mají ještě jedno významné město - přístav St George's na východním konci, kde je i mezinárodní letiště. Celková rozloha Bermud je 54 km2, počet obyvatel 64.000 je převážné tvořeno černochy a mulaty, kteří jsou potomky evropských přistěhovalců a afrických otroků. Státní zřízení poloautonomní britská kolonie, měna: bermundský dolar, úřední jazyk: angličtina.

Délka pobřeží je 103 km, nejvyšší hora Town Hill - 76 m n. m, hlavní přístaviště: Hamilton, Saint Georges a Dockyard. Výhodné daňové zákony přilákaly na ostrovy množství bank a finančních společností, pojišťoven a investičních fondů, které zde mají svá ústředí. Jejich aktivity řadí Bermudy mezi deset nejbohatších zemí na světě.
*****
Uvedené ceny lodního lístku jsou orinetační. Liší se podle výše turistické sezóny a vybrané kategorie kajuty (celkem 22 kategorií). Obsazenost kajuty jsou 2, 2+1 a 2+2 osoby.
Na vyžádání Vám zašleme informace o ceně a termínu zájezdu podle sděleného požadavku
Zaslat E-MAIL: požadavek na NEW YORK & BERMUDY
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Lodní flotila


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory