Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Nabídka okružních plaveb - Evropa
InformacePodrobnostiPlán trasyFotogalerie
OKRUH BALTIKEM
All Inclusive Golf Tenis Casino Děti Lázně
Nabídka okružních plaveb - Evropa - OKRUH BALTIKEM Nabídka okružních plaveb - Evropa - OKRUH BALTIKEM Nabídka okružních plaveb - Evropa - OKRUH BALTIKEM Nabídka okružních plaveb - Evropa - OKRUH BALTIKEM
Během třináctidenní plavby můžete navštívit historické památky v Německu, Estonsku, Rusku, Finsku, Švédsku, Dánsku a také v Anglii. Takovou cestu nemůžete absolvovat jinak, než na palubě luxusní lodi Norwegien Jewel.

Kotvit budete v přístavech opředených celou řadou bájí a legend. Výlety organizované z paluby lodi vám umožní navštívit slavná města Tallin, Petrohrad, Helsinky, Stockholm a Kodaň nebo německé Warnemünde s možností výletu do Berlína. Zde si můžete prohlédnout slavné galerie, muzea, architekturu, turistické zajímavosti nebo si zajít do nákupních center.

Okružní plavby v této destinaci jsou velmi zajímavé pro poznání života a kultury zemí bezprostředně ležících u břehů Baltského moře s nádherným pohledem na krásy kouzelné severské přírody.

*****
Uvedené ceny lodního lístku jsou orientační. Liší se podle výše turistické sezóny a vybrané kategorie kajuty (celkem 25 kategorií). Obsazenost kajuty jsou 2, 2+1 a 2+2 osoby.
Na vyžádání Vám zašleme informace o ceně a termínu zájezdu podle sděleného požadavku
Zaslat E-MAIL: požadavek na OKRUH BALTIKEM
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Lodní flotila


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory