Dovolená od nás   |   Cestovní pojištění   |   Kontakt   |   Last Minute tisk
DESTINACE
OKRUŽNÍ PLAVBY
POZNÁVACÍ OKRUHY
SPECIÁLNÍ NABÍDKA


Kuba - VARADERO
InformacePodrobnostiMapaFotogalerie
CLUB KAWAMA ****
All Inclusive Tenis Potápění Koupání Loď Děti Lázně
UBYTOVÁNÍ: Velmi příjemný a oblíbený hotel má ve dvou podlažích celkem 235 pokojů, které jsou vybaveny klimatizací, koupelnu s WC, bezpečnostní schránku, satelitní TV, telefonem, minibarem, balkonem nebo terasou s výhledem na bazén, do zahrady nebo na moře. K dispozici je také 35 bungalovů. Elektrické zásuvky jsou na 110V/60Hz.

ZAŘÍZENÍ: Součástí hotelu jsou 2 restaurace, 3 bary, gril, kavárna, velký venkovní bazén, stolní tenis, kulečník, bowling, fitness, sauna, solárium, masáže (za poplatek), obchody, dětské hřiště, tenisový dvorec, volejbalové hřiště, mini golf, aerobik, středisko vodních sportů (windsurfing, kajak, katamarán), slunečníky a lehátka na pláži zdarma, osušky proti záloze. Organizují se sportovním a animační programy, lekce tance (salsa) a španělštiny, šnorchlování, lekce potápění, večerní programy, show a diskotéka. K dispozici je směnárna, obchod, pošta, turistická kancelář, fax a internet servis, lékařská služba, obsluha na pokojích, dětský klub, rozlehlá zahrada, soukromé parkoviště, jednací a konferenční sál pro 70 osob, bezpečnostní schránky, pronájem automobilů, motocyklů a kol, nedaleko je stanoviště taxi.

STRAVOVÁNÍ: All Inclusive - formou bufetu se podávají snídaně, obědy a večeře s neomezenou konzumací nealkoholických a alkoholických nápojů a místních koktejlů. Během dne se nabízejí svačiny. Lobby Bar je v provozu 24 hod.

HODNOCENÍ: Atmosféra španělské haciendy vládne v hotelu Kawama obklopeném krásnými zahradami na pobřeží Karibiku. Hotel je tvořen souborem barevných vilek přímo u moře. Recepce se nachází v hlavní budově. Atmosféra připomíná starobylou koloniální usedlost s typickými arkádami. Jen několik minut od hotelu se nachází řada vynikajících restaurací.

POMÁHÁ V ROZHODNUTÍ: Resort uspokojí i náročnější klientelu. Doporučuje se využít široké nabídky fakultativních výletů pro zpestření celkového pobytu. Nedaleko je i osmnácti jamkové golfové hřiště.
Destinace v oblasti

Informace o oblasti

Fotogalerie

Počasí v oblasti


Apropos
(c) 2024   Webdesign InternetPro Factory